dr n. med. Jan Kiryluk

Ortopeda, Traumatolog

Pan doktor przeprowadził u mnie dwie artroskopie a później wymienił na protezy oba kolana. Przy każdej mojej wizycie dał się poznać jako bardzo dobry specjalista prezentujący wielką wiedzą oraz udzielający rzetelnej informacji o moim stanie. Dzięki panu doktorowi stanęłam na nogi, i gdyby nie pan doktor byłabym inwalidką na wózku.

Świetny lekarz, doskonały specjalista. Dobry kontakt z pacjentem, doktor jest życzliwy, a zarazem bardzo konkretny. Szybko postawił trafną diagnozę. Jestem właśnie po zabiegu kolana przeprowadzone w łosicach , który wykonał i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Byłam u pana doktora 2 lata temu w Siemiatyczach. Bardzo bolała mnie ręka . Nie mogłam normalnie funkcjonować ani w dzień ani w nocy. Już na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę . Otrzymałam pięć zastrzyków w najbardziej bolące miejsce i efekt jest .Dziękuje panie doktorze .

CZYTAM OPINIĘ I JESTEM W SZOKU, KTO TO PISZE????, ANONIM Z DN. 10.05.2013,KTÓRY "NIE" Z CZASOWNIKIEM PISZE RAZEM?, KTÓRY PISZE "NIESPRAWNO"?!!!, CO TO MA BYĆ??!!, Z SZACUNKIEM, ALE "NIESPRAWNO" TO TEN KTOŚ MA MÓZG! DR. KIRYLUK TO NIE TYLKO B.DOBRY DOKTOR, ALE I CZŁOWIEK. POLECAM WSZYSTKIM.

"NIESPRAWNO" TO TEN KTOŚ MA MÓZG!
DR. KIRYLUK TO NIE TYLKO B.DOBRY DOKTOR, ALE I CZŁOWIEK. POLECAM WSZYSTKIM.

Ten pan niepowinien być lekarzem przez niedouczenie tego pana mam niesprawno noge.

Dzięki niekompetencji pana "doktora"? kiryluka mam niesprawne kolano.Jego karygodne podejście sprawiło pojawienie się ogromnego krwiaka który uwaga musiał być nacinany.Przez tego pana przeżyłam piekło i mam niesprawno noge.Zabieg niby banalnie prosty a konsekfencje głupoty pana doktora są ogromne.Codziennie towarzyszy mi ogromny ból zginanie i prostowanie jest wręcz niemożliwe.Ludzie omijajcie tego lekarza mimo wielu dobrych opinji jest to człowiek który niepowinien być lekarzem uwierzcie dla własnego dobra.

Ciekawe kto pisze dobre opinje może sam pan doktor?.Pan Kiryluk potraktował mnie jak śmieć.

Świetny lekarz, doskonały specjalista. Dobry kontakt z pacjentem, doktor jest życzliwy, a zarazem bardzo konkretny. Szybko postawił trafną diagnozę. Jestem właśnie po zabiegu kolana, który wykonał i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Zarozumiały lekarz wszystkowiedzącyCzasem trzeba przyznać się do błędów doktor wyjątkową tego niepotrafi.

postawił mojego Tate na nogi, najlepszy lekarz jakiego znam!!!!! szkoda że wszyscy lekarze nie sa tacy...