dr n. med. Jan Korzeniewski

lekarz ktorego zgubila rutyna. olewa podstawowe badania w ciazy, lekcewazy objawy......macha na wszystko reka i zaklada ze bedzie dobrze! moze to brak wiedzy, moze brak czasu i zmeczenie ale czy taki powinien byc lekarz???a co jak pojawi sie problem a on go zupelnie nie zauwazy, przeoczy , uzna ze jest ok i dwie osoby o malo co nie przyplacaja tego zyciem a on dalej leczy jak gdyby nigdy nic???straszny olewus i lekkoduch. zaden z niego lekarz!!

Witam, leczę się u dr Korzeniewskiego już od roku. Częstym problemem opisywanym w opiniach jest brak kontaktu z Panem Doktorem. Nie zgadzam się z tym. Doktor umawia na godziny tak jak większość lekarzy, są także dni kiedy przyjmuje wszystkich oczekujących w kolejce, nie umawianych na godzinę. Dla kobiet leczących się już u Pana Doktora radzę pisać sms-y. Ja tak robię i za każdym razem Doktor do mnie oddzwania i umawiamy termin. Doktor jest bardzo zaangażowany w leczenie, miły i delikatny. Czuję się bezpieczna pod opieka Doktora. Jeżeli chodzi o formę zwracania się do pacjentek, to jeżeli któreś Pani nie odpowiada taki sposób kontaktu, wystarczy wyraźnie dać to do zrozumienia, zamiast uśmiechać się i udawać że nic się nie dzieje z nadzieją że przy następnej wizycie będzie inaczej.

Miły, sympatyczny człowiek. W miarę kompetentny jako lekarz, choć moim zdaniem dosyć rutynowy. Prowadzi moją ciążę (jestem po 30-tce :) Wszystko jak na razie przebiega zgodnie z planem. Jeśli natomiast chodzi o jego podejście do pacjentek, to widać, że baaaaardzo lubi kobitki :) Byłam u niego na wielu już wizytach i nie było chyba ani jednej takiej, na której nie zaproponowałby mi seksu, otwarcie i szczerze, bez owijania w bawełnę... Jest to jak najbardziej krępujące, bo przecież chodzę do niego w innym celu. Oczywiście grzecznie odmawiam. Jestem atrakcyjną, zadbaną kobietą, co być może przyczynia się do takich zachowań lekarza. Mam jednak nadzieję, że to moja ciąża będzie dla niego priorytetem i że poprowadzi ją poprawnie do końca. Pozdrawiam wszystkie pacjentki pana doktora :)

Bardzo dobry lekarz POLECAM !!!!! Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niemu mam dziecko,po 3-letnim oczekiwaniu.Był przy porodzie,delikatny,zawsze wysłucha i do tego nie bierze za usługę tyle ile inni lekarze.Polecam tym,którzy mają problemy z zajściem w ciążę,ale także wszystkim innym kobietom.Pozdrawiam .

Bardzo dobry lekarz POLECAM !!!!!

Polecam wszystkim tego specjalistę.Jest to doświadczony lekarz.

Polecam wszystkim tego specjalistę.Jest to doświadczony lekarz.

Nie do końca wiem co mam myśleć o Panu doktorze. Niby wszystko ok, ale jednak...nie zleca wszystkich badań w ciąży,ogólnikowo robi usg, o cytologii można sobie tylko pomarzyć...Podteksty seksualne są, ale kwestia podejścia do tego-ja akurat traktuje je jako żarty-podejrzewam,że doktor również, więc nie ma problemu jeśli o mnie chodzi. Moim zdaniem jest dobrze...jak jest dobrze...w razie komplikacji nie można zbytnio liczyć na pomoc. Może zbyt dużo pacjentek, być może rutyna...To tylko moja ocena i odczucia.

Nie do końca wiem co mam myśleć o Panu doktorze.

Zgadzam się z Panią, która napisała, że nie kwestionuje jego wiedzy medycznej, natomiast jego komentarze-propozycje o podtekście seksualnym przekraczają dopuszczalne granice

Prowadzi moją drugą ciążę, stawałam na głowie, żeby tylko się do niego dostać. Zawsze, ale to zawsze poświęcał mi dużo czasu, wszystko tłumaczył, rysował na kartkach by obrazowo wyjaśnić na czym polega problem. Zawsze miły, uśmiechnięty :D Zleca wszystkie badania- nie muszę się wcale o nie upominać. A co do przyjemności w pracy, jak to nazwała któraś z pań wystawiających wcześniej opinię - nie sądzę, żeby specjaliście z takim stażem chciało się jeszcze robić to, co ta pani insynuuje ;) biorąc poprawkę na ilość pacjentek , he he, raczej nie ...

A co do przyjemności w pracy, jak to nazwała któraś z pań wystawiających wcześniej opinię - nie sądzę, żeby specjaliście z takim stażem chciało się jeszcze robić to, co ta pani insynuuje ;) biorąc poprawkę na ilość pacjentek , he he, raczej nie jest to możliwe :) Nie zmieniłabym go na innego.

przez 3 lata, przy braniu tabletek antykoncepcyjnych, nie zrobił mi cytologi...było to kilka lat temu i jak się dowiedziałam co to jest cytologia to po prostu zmieniłam lekarza. porażka

Ja również odradzam ,ponieważ to co napisała poprzedniczka jest prawdą.Być może jest dobrym specjalistą ale jego zachowanie .... Nie szuka się przyjemności w pracy .

Nie szuka się przyjemności w pracy .

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.