prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

stwierdzenie zeby zona nosila syna, nie jest kierunkiem, które doprowadzi do poprawy zdrowia. basen, cwiczenia i przejrzenie rezonansu sprzed roku. a teraz co? bez 2-3tabletek conajmniej ketonalu forte nie mogę się ruszyc, szukam dalej

Wiecej takich lekarzy: kompetentnych, rzeczowych i niezawodnych. Rok po operacji kręgosłupa i wszystko ok.

Wiecej takich lekarzy: kompetentnych, rzeczowych i niezawodnych.
Rok po operacji kręgosłupa i wszystko ok.

od lekarza nie oczekuję ani uprzejmości ani głupich tekścików! ten LEKARZ jest konkretny i kompetentny!!! i taki ma być! nie tłumaczył mi glupich bzdur na których sie nie znam! w dobie internetu? po co? szanuje swój czas i cudzy!! URATOWAŁ MI ŻYCIE!!!!!!! .... i jak to należy ocenić? nie da się ... bardzo dziękuję......

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest prawdziwy fachowiec przez duże "F"

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest prawdziwy fachowiec przez duże "F"

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA. To dzięki niemu nie miałam zupełnie niepotrzebnej przy sm, poważnej operacji neurochirurgicznej.

Bardzo dobry lekarz, chirurg i wspaniały człowiek wrażliwy na ból i odpowiedzialny. Pełen poświęcenia.Jak potrzeba to i w środku nocy jest w szpitalu. Mało jest takich lekarzy. Dziękuję. Już dobrze się czuję. Życzę Panu dużo zdrowia.

W roku ubiegłym byłam prywatnie u Pana prof. Podgórskiego. Wiedziałam, że Pan profesor nie bedzie prowadził zbędnej rozmowy. Obejrzał moje wyniki badań i postawił diagnozę- jedynie operacja kręgosłupa szyjnego. Jestem już półtora miesiąca po operacji. Wprawdzie nie wykonywał jej Pan profesor a Pan dr Skrzyński, ale jest wszystko w porządku. Czuję się bardzo dobrze- jak na tak niewielki upływ czasu od operacji. Wielkie podziękowania obu Panom.

Po pierwszej wizycie - niedługiej, bo jak ktoś słusznie napisał, to nie psychoterapia, ale bardzo rzeczowej, konkretnej, dowiedziałem się, co i jak, i nabrałem absolutnego zaufania do Pana Profesora. Ucieszyłem się, bo na razie - mimo że z moim kręgosłupem nie jest różowo, mam zaleconą rehabilitację, choć być może operacja będzie w przyszłości konieczna (oby nie). Ogromne podziękowania i szacunek dla Pana profesora.

PRAGNĘ ,GORĄCO PODZIĘKOWAĆ P.PROF. PODGÓRSKIEMU URATOWAŁ ,ON ŻYCIE MOJEGO MĘŻA ,OPERACJA MIAŁA MIEJSCE W ŁOMŻY W STYCZNIU TEGO ROKU ,CODIENNIE ODMAWIAM JEDNĄ ZDROWAŚKĘ ZA PROFESORA DZIĘKUJĘ

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA ZNAM OSOBIŚCIE DOCENTA OD 1993r. ZASŁUGI MEDYCZNE DLA MOJEJ RODZINY-BEZCENNE.WSZYSTKIE OSKARŻENIA TO OSZCZERSTWA-STO LAT PROFESORZE

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA