lekarz Jan Pałucki

Serdecznie polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Oby jak najdłużej służył osoba potrzebującym profesjonalnej porady i pomocy. Pozdrawiam

Wspaniały Pan Doktor. Pełen empati, miły, pogodny, pomocny, z doświadczeniem i dużą wiedzą medyczną. Zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta i zawsze dobrze zdiagnozuje i pomoże.

Bardzo dobry i życzliwy profesjonalista. Rzetelna ocena stanu zdrowia pacjenta, jasno określony plan leczenia. Polecam.

Czy ktoś kiedykolwiek rozmawiał z panem doktorem Pałuckim chodzi mi tutaj o serwis doktor recepty? Bo ja jeszcze nigdy nie miałem takiej okazji nawet nie wiem jaki jest numer telefonu do pana doktora

Lekarz nie odpowiada na telefony, nie odpowiada na e-maile, również nie można uzyskać żadnego kontaktu w nagłym przypadku kiedy zawsze było to możliwe. Żenada, nie polecam.

Godny polecenia Lekarz, Bardzo szanuję Pana Doktora za kompleksowość w działaniu i Jego wiedzę. Pozdrawiam :)

Lekarz wyrozumiały, o wielkim sercu. Gorąco polecam. Pomógł, nawet w wolnym czasie, kiedy nie musiał.

Lekarz w 100% godny zaufania :) świetna robota:) miły sympatyczny:) uczciwy:) jest chyba jednym z nielicznych lekarzy którzy potrafią zrozumieć pacjenta gdy jest on w trudnej sytuacji.

Dr. PALUCKI JEST ŚWIETNYM LEKARZEM, LECZ CZĘSTO BYWA ZE NIE ODPISUJE PACJENTOM. JEST SŁOWNY DBA O PACJENTA I NIE POZWALA MU CIERPIEĆ GDY NIE WIDZI W TYM PRZECIWSKAZAŃ

Świetny i bardzo pomocny lekarz. Moi wszyscy są na urlopach albo zwolnieniach i niby jak mam wypisać recepte? Fakt że długo na nią czekam ale ważne że mam. Dla dr J. Pałucki ego to medal bym dała!