PZPN - Licencjonowany Lekarz Reprezentacji Polski Juniorów w Piłce Nożnej
ICRS - Członek ...

PZPN - Licencjonowany Lekarz Reprezentacji Polski Juniorów w Piłce Nożnej
FIMS - Członek Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Sportowej
ICRS - Członek Międzynarodowego Towarzystwa Leczenia Chrząstki
Konsultacje - Lekarz Sportowy, Ortopeda - wieloletnie doświadczenie w leczeniu urazów u wyczynowych sportowców, m.in. podczas pracy w Kadrze Polskich Piłkarzy PZPN.
Miniinwazyjne Leczenie - Operacje Zwyrodnienia Kolana, Orthokine - Leczenie Komórkami Macierzystymi, PRP GPS - Czynniki Wzrostu.
USG Interwencyjne - ostrzyknięcia, iniekcje, punkcje, blokady pod kontrolą USG.
Wykonywane Operacje - Artroskopia Kolana, Rekonstrukcje więzadeł ACL, Implanty Łąkotek, Rekonstrukcja Chrząstki, Endoproteza Biodra, Endoproteza Kolana, Chirurgia urazowa - złamania kości).
Chirurgia Rekonstrukcyjna - więzadeł, ścięgien oraz rekonstrukcje chrząstki stawowej.
Badania USG - stawów, mięśni, więzadeł.
Konferencje - uczestnik licznych kursów i konferencji międzynarodowych oraz krajowych.
Więcej ciekawych informacji znajdą Państwo tutaj:

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Świetny specjalista jeżeli chodzi o leczenie terapia Orthokine. Lekarz bardzo ludzki, a takich niestety dzisiaj mało :( Robi wszystko, by operacja była naprawdę ostatecznością. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. warto polecić i polecam.

Pan doktor jest świetnym specjalistą. Przeprowadził pomyślnie moją operacje kolana, jestem mu bardzo wdzięczny, dzięki niemu znów mogę grać w piłkę. Pozdrawiam.

Lekarz profesjonalny pod każdym względem!!! Miły i konkretny. Trafna diagnoza, zalecone leczenie i rehabilitacja uchroniły mnie przed operacją, której tak bardzo się obawiałem. Polecam tego lekarza.

Jak dla mnie najlepszy lekarz sportowy. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do pacjenta. W moim przypadku mega szybka, trafna diagnoza i 100% powrót do zdrowia. Dziękuje bardzo Panie dr.

Jak dla mnie najlepszy lekarz sportowy. Bardzo profesjonalne i indywidualne
podejscie do pacjenta. W moim przypadku mega szybka, trafna diagnoza i 100%
powrót do zdrowia. Dziękuje bardzo Panie dr.