lekarz Jan Roszkowski

Bardzo dobry lekarz, prowadzil moja ciaze idealnie , niczego mi nie brakowalo . Ma troszke staroswieckie poglady,co nie oznacza,ze sa zle . Cenie go bardzo. Wasze komentarze typu cham sa zalosne. Jesli bylyscie nie mile to lekarz tez przeciez nie bedzie . Nie odczuwalam dyskomfortu. Szkoda tylko ze nie maja tam usg na miejscu. Ale polecam serdecznie !

Polecam w stu procentach . Pan Doktor jest co prawda małomówny i czasami trzeba zadać wiele pytań , ale odpowiada na wszystkie bardzo dokładnie i fachowo. Prowadziłąm u niego ciąze i byłam bardzo zadowolona ,doradza badania, stale kontroluje zdrowie pacjentki i dzidziusia, jest bardzo zaangazowany.

Lekarz kompetentny, nie czuję się przy nim skrępowana, godny poelcenia.

Lekarz kompetentny, nie czuję się przy nim skrępowana, godny poelcenia.

Jest po prostu ZNAKOMITY! Kompetentyny, ma podejście odpowiednie do swoich pacjętów i miłe usposobienie.

cham z czasow PRL'u zalezy mu tylko na pieniadzach lepiej sobie go darowac

cham z czasow PRL'u
zalezy mu tylko na pieniadzach
lepiej sobie go darowac

Kupe chama i tyle. Wydaje się miły ale w rzeczywistości nie ma żadnego podejścia i tyle

NIE POLECAM SZCZERZE poniewaz przez zaniedbanie tego pana straciłam najcenniejszy skarb.

Bardzo polecam, naprawdę świetny specjalista i miły człowiek :)

Bardzo polecam, naprawdę świetny specjalista i miły człowiek :)

Jest bardzo dobrym lekarzem czlowiekiem z ogromnym sercem:) pozdrawiam

Jest bardzo dobrym lekarzem czlowiekiem z ogromnym sercem:) pozdrawiam

Dobry lekarz, z doświadczeniem. Każdą pacjentkę stara się traktować indywidualnie,co ważne rozmawia, odpowie na każdą ilość pytań,nie próbuje zbyć jak najszybciej. Jest pod stałym kontaktem z pacjentkami, podaje nie tylko komórkę ale i numer do siebie do mieszkania.Wizyta w gabinecie prywatnym jest chyba najtańsza w Sosnowcu a lekarz naprawdę dobry z tym że jest jedna wada. Nie robi USG na którym zależy szczególnie kobietom w ciąży.