lekarz Jan Stępniewski

Chirurg plastyczny

2,6
2,4
2,9

Polecam , Pan doktor to profesjonalicta i doświadczony lekarz jakich już niestety coraz mniej .Miły i konkretny . Super

Nie wiem dlaczego tak dużo tu negatywnych opinii o dr Stępniewskim. Urodziłem się z lewostronnym rozszczepem wargi wyrostka zębodołowego i podniebienia.Dr Stępniewski operował mój nos,był bardzo zdeformowany.Inni lekarze nie podjęli się operacji mówiąc,że nie da się zrobić normalnego nosa.Jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Operacja była długa,ale przebiegła bez problemu.Pan dr dba o swoich pacjentów także po operacji. To świetny specjalista. Dziękuję Bardzo za to co Pan dla mnie zrobił i dla innych ludzi z rozszczepami.

Lekarz Stępniewski zmarnował mi życie. Miałam u niego korektę nosa. Zrobił mi zupełnie inny kształt nosa niż był ustalony przed operacją. Poza tym konsultacje trwają za krótko. Kompletnie nie objaśnia zabiegów ani o niczym nie informuje. Lekarz niekompetentny. Ni epolecam. Uważam, że nie powinien operować nosów bo są to precyzyjne zabiegi. Nie ma wyczucia estetyki. Robi wszystkim jednakowe nosy. Skrzywdził już zbyt wiele ludzi. Stanowczo odradzam!!!!

Nie polecam tego lekarza. Kompletnie spartaczył mi nos. Teraz muszę poprawiać go poza PL. Kompletnie nie informuje o zabiegu, ani o zaleceniach pooperacyjnych. Bardzo fajtłapowaty lekarz. Operuje nosy techniką sprzed 30 lat. Przez tego człowieka leczę się na depresję.

brak słów. moze i kompetentny ale totalnie nieodpowiedzialny i majacy gdzies pacjenta. jesli idzie sie do niego prywatnie to bardzo mily ale jesli na nfz to totalnie ma gdzies pacjenta.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Operacja nosa przebiegla pomyslnie, wedlug wczesniejszego ustalenia. Nie wystapily zadne koplikacje, a operacja przebiegla w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Znakomity specjalista.Nie jest zbytnio rozmowny,ale warto zaufać jego doświadczeniu.6 lat temu "naprawił" podniebienie mojej córce i wyszło doskonale.córka mówi dużo :-) i poprawnie,nie ma efektu "nosowania" szczerze polecam