lekarz Jan Zdanowski

Alergolog, Pediatra

2,6

Leczenie u pana doktora ograniczyło reakcje na alergeny w kresie pylenia niemal do "0" zaledwie po roku odczulania, tak jestem zadowolona. Poza tym, lekarz nie tłumaczy istoty choroby, wystarczająco nie objaśnia podjętego leczenia, na pytania odpowiada zdawkowo, możę taki ma charakter, ale kontakt z pacjentem równie ważny jak efekty leczenia, tu zdecydowany minus dla doktora. Kolejna sprawa, żółwie tempo wizyt u doktora, zapisana jestem na 10 rano wchodze ok 12 ! w między czasie doktor ma czas przyjać jak sądze przedstawiciela handlowego który bezczelnie wciska się w kolejkę bez słowa chociażby przepraszam za akceptacją oczywiście pana doktora. Nieładnie ! Taki kraj brak kultury na każdym kroku. Plus dla pani pielęgniarki :) miła fachowa i cierpliwa kobieta !

Lekarz jest gburowaty i nieuprzejmy. Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy.

Nieuprzejmy,,,,,zdecydowanie nie odpowiada mi ten typ czlowieka...powinnien popracowc and kontaktem z pacjentem,,,

Jest dobry. Alergia to trudna sprawa i osiagniecia lekarza sa niestety wynikiem badan w tej dziedzinie.

Lekarz udziela mało informacji dotyczących choroby. Bywa nieuprzejmy...

Lekarz udziela mało informacji dotyczących choroby. Bywa nieuprzejmy...

Lecze się u tego lekarza już pare dobrych lat i jestem zadowolona z efektów. Odczulam się już 4 lata i widze poprawe. Co do odczulania to lekarz mi zaproponował sam. Jeśli chodzi o samego lekarza to wobec mnie był bardzo miły i kompetentny. Jedyną wadą jest to że często trzeba czekać pare godzin w poczekalni żeby się do niego dostać.

Jestem stałą pacjentką od wielu lat. Jestem alergikiem i astmatykiem. Jestem zadowolona z leczenia u pana doktora. Jest miły, spokojny, kompetentny. Polecam tego lekarza.

Wszystko trzeba z tego lekarza "wyciągac" zbyt malo inicjatywy własnej. O skierowanie na badania dla prosiliśmy sami (co pomoglo w dobiraniu diety) zmianę maści zaproponowaliśmy sami... Mam wrażenie,że placimy za wypisywanie skierowań i recept...

Jestem pacjetnką tego lekarza od kilku lat. dopiero teraz, gdy sama wyszłam z inicjatywą to zaproponiował mi odczulanie. Lekarstwa jakie teraz biorę znalazłam sama w internecie i poprosiłam o wypisanie recepty, gdyż te przepisywane przez lekarza nie działały. Niedługo zacznę odczulanie i zobaczymy jakie bedą rezultaty

Dziwny lekarz, niby profesjonalny i fachowy , ale czasem nieuprzejmy i napastliwy. Po rozmowie z lekarzem rodzic ma wrażenie, ze jest potworem dla swojego dziecka,bo doprowadził je do Alergii, Lekarz dla odpornych