lekarz Janina Durzyńska-Urbaniec

bardzo dobry lekarz naprawdę, jest miła i sympatyczną osobą az sie niechce wierzyć w poprzednie opinie pani doktor nawet na e-maile bardzo szybko odpowiada.

Zdecydowanie nie polecam poniewaz nie nadaje sie do prowadzenia ciazy. Nie wiem po co daje do siebie numer tel. Skoro gdy potrzeba to go nie odbiera lub nawet wylacza. Blednie ocenia wyniki badan, ktore skutkuja pozniej zagrozeniem ciazy.

nie polecam.. prowadziła moją ciążę było wszystko ok, po ostatniej wizycie tj czwartek grudniowego popołudnia zapewniał mnie że wszystko ok,a dnia następnego nie miałam już swojego dziecka. Byłam w piątym miesiącu.. Strata dziecka tak bardzo boli.., dzwoniłam do pani dokor, kiedy zaczeły mi się bóle, ale oczywiście nie miała czasu odebrać telefonu. Kiedy zadzwoniłam do niej będąc w szpitalu nie okazała żadnego współczucia.Wynikiem poronienia był stan zapalny, a pani doktor o tym nie wiedziała....

mimo tego ze ta pani jest uprzejma i wzbudza zaufanie,ja zdecydowanie rezygnuje z jej uslug...mysle ze dopoki jest ok.to zajmuje sie ciaza a potem ciezko wyciagnac jakiekolwiek informacje...ja trafilam do szpitala i poronilam ....nie polecam bo nie zycze nikomu takiego losu i potem zycia z mysla ze trzeba bylo isc do prawdziwego specjalisty

Bardzo dobry czlowiek doskonaly lekarz ,kontakt z Pania doktor bardzo dobry tel do domu lub można podejść na oddział.

nie polecam kiedy pojawi się problem ma pacjętkę gdzieś...... a kontakt z nią gdy coś się dzieje graniczy z cudem, przez nią straciłam moje dziecko

nie polecam kiedy pojawi się problem ma pacjętkę gdzieś......

Zdecydowanie jest najlepsza:) Bardzo miła i uśmiechnięta. Odpowiada na każde pytania, przy mojej wizycie dopytywała się czy przepisane przez nią lekarstwa są na moją kieszeń. Naprawdę polecam Panią Doktor, tym osobą które chcą być traktowane jak człowiek w gabinecie lekarza!!!Co prawda wizyta prywatna nie należy do najtańszych ale za ten komfort i miłą atmosferę jestem w stanie przymknąć oko na pieniążki:)Niedługo planuję ciążę i na pewno lekarzem prowadzącym będzie Pani Janina

Przeszłam ciążę.Spotkałam wielu niedobrych i nieuprzejmych lekarzy nawet takich,którzy sugerowali usunięcie ciąży.Dopiero teraz,jak zaczęło dziać się coś niepokojącego postanowiłam,ze muszę w końcu znaleźć kogoś zaufanego do kogo w razie potrzeby będzie chciało się wracać.I znalazłam!Doktor Durzyńską-Urbaniec polecam w 100%!To dobry lekarz,który potrafi zachować się w każdej sytuacji!...i jak Panie widzicie ma same dobre komentarze!

Polecam, szczególnie na pierwszą - tak stresogenną wizytę.

Polecam, szczególnie na pierwszą - tak stresogenną wizytę.

Przesympatyczna Pani doktor moge ja z czystym sumieniem polecic, bardzo mila i rzeczowa :) posiada dobrze wyposazony gabinet i kompleksowe badania przeprowadza. Jest zawsze usmiechnieta i badania przeprowadza w milej atmosferze. Jesli zajdzie potrzeba uspokaja i sprawia ze nie martwimy sie. Jedynie co mnie zastanawia ze nie kazala mi zrobic dodatkowych badan krwi przy przepisaniu lekarstwa. Ale moze zasugerowala sie wczesniejsza diagnoza innej pani ginekolog. Napewno bede do niej stale chodzic bo wiem ze jest to cudowny lekarz i ma dobrze podejscie do pacjentek i dla mnie jest wazne zeby gabinet byl schludny a ten taki jest czyli schludny czysty i dobrze wyposazony :) jak kiedys bede w ciazy to napewno ta pani bedzie moim lekarzem prowadzacym. Polecam w 1000%