lekarz Janina Łukawska

2,6
2,5

Najgorsza pediatra z jaką miałam do czynienia. Nie dość, że spóźniła się znacznie to jeszcze miała pretensje, że nie ma czasu na dokładne badanie dziecka. Jaka jest rada Pani doktor- proszę sobie jechać do szpitala i tam może uda się zbadać to wrzeszczące dziecko.. To była pierwsza i ostatnia nasza wizyta u tej Pani. Chyba powinna już skończyć z pracą, bo ewidentnie ma jej dość!

Nie wierzę w co czytam. Jak niektórzy z byle katarkiem lecą i miejsce naprawdę chorym dzieciom zajmują to niech się zachowania pani doktor nie dziwią. Ja polecam. Zawsze trafna diagnoza.Wizyta 15-20minut dziecko dokładnie zbadane i rodzicowi wyjaśnione wszystko. Skierowania jeszcze nigdy pani doktor nie odmówiła. Wręcz odwrotnie sama daje skierowania jak tylko coś ją niepokoi. Lekarka z powołania o których teraz tak trudno.

Pani doktor godna polecenia! Przepisałam dzieci ponad roku temu do Pani Doktor i jesteśmy mega zadowoleni. Dzieci odkąd jeździmy do Pani nie dostały ani raz antybiotyku. Pani Doktor potrafi wyprowadzić ich na syropkach. Dzieciaki bardzo lubią Panią Doktor i bardzo chętnie do niej jeżdżą. Zawsze wiemy co dzieciakom dolega ile mają brać lekarstwa i ewentualnie jeśli jest to konieczne trzeba przyjść do kontroli.

Zgadzam się z opiniami poprzedników, my również usłyszeliśmy tekst "że nie jest wrozka" kiedy pytaliśmy o termin kontroli. Generalnie zero empatii, wszystko stanowi problem, raz usłyszałam, że nie da mi skierowania na morfologie i mam sobie to zrobić prywatnie. Ewidentnie czuje się nie do ruszenia, bo w Slomnikach nie ma pediatrow... nie polecam

Lekarka o skandalicznym podejściu do pacjenta. Odbylismy wizytę z kilkumiesięcznym maluchem, ktory od ponad 10 dni sie nie wypróżniał. Lekarka zanim jeszcze przebadala dziecko stwierdzila, że nie rozumie po co przyszlismy, ze jak dziecko nie robi kupy, to mama za mało pije. Na moja wyraźną prośbę sprawdziła brzuszek dziecka i stwierdziła, ze jednak dziecko nie ma zaparć! Diagnoza prawdopodobnie postawiła prawidłową. Niemniej jednak kiedy zapytaliśmy kiedy mamy sie pojawić na kontrole stwierdziła dosłowinie, ze "nie jest wróżką i nie wie kiedy sie stolec uformuje", dlatego nie powie nam kiedy przyjsc na kontrole. Probowalam dopytac czy chodzi o kilka dni czy kilka tygodni, lekarka dalej powtarzala, ze nie jest wrozka. Wyszlismy zdegustowani.

Okropna jest ta lekarka. Zero podejscia do dziecka, bardzo nie mila! Z laska przyjmuje. Jej tekstem jest tez, ze jak Ci cos nie pasuje to nie przychodz! (tak dzis powiedziala do matki z malenkim dzieckiem, ktora sie upomniala o przyjecie) bylam u niej ze dwa razy i wiecej nie pojde. A co do pan na rejstracji to tez nie lepsze.

Ta lekarka to jakieś nieporozumienie. Byłam u niej 2 razy na wizycie z moją córką i stałym tekstem tej kobiety jest "to Pani nie wie, że jak chce się mieć dziecko, to trzeba mieć pieniądze". Chamskie i lekceważące podejście do rodzica/opiekuna. Problemem również okazało się wypisanie recepty ze zniżką na lek. Drodzy rodzice, jeśli chcecie poczuć się poniżeni, to zapraszam na wizytę do tej lekarki.

Bardzo dobre podejście zwłaszcza do tych małych pacjentów zawsze dokładnie rodzicom powie na co jest chore i jak stosować leki . Dziękuję