prof. dr hab. n. med. Janina Markowska

2,9

jestem jedną z tych które były raz i o jeden raz za dużo wizyta 200 zł za wejście do szpitala 1000 zł oczy przysłonięte ma mamoną pacjent się nie liczy.

Od dłuższego czasu walczyłam z wirusem HPV. Chodziłam od lekarza do lekarza słysząc, że jestem zdrowa a ja wyolbrzymiam swoje dolegliwości. Poprzedni lekarz stwierdził u mnie małą nadżerkę, kłykciny w pochwie i zrobił badanie DNA wirusa, wynik był przerażający - HPV najgorsze typy wysokoonkogenne. Wypalił większość kłykcin i podał szczepionkę. Rok później zrobiłam ponownie badanie DNA i okazało się, że wirus pozostał w orgazniźmie. Stwierdził, że wirusa nie da się wyleczyć a jedynie objawy choroby, natomiast nadżerka jest niewielka i nie wymaga leczenia - byłam załamana z wizją oczekiwania kiedy wirus zacznie powodować zmiany nowotworowe. Jednak nie poddałam się, koleżanka poleciła mi panią Profesor Markowską. Okazało się, że nawet przewlekłe zakażenie wysokoonkogennymi typami wirusa HPV jest wyleczalne tylko trzeba wiedzieć jak je leczyć. Miałam dużą nadżerkę i pozostały małe kłykciny. Pani profesor dwukrotnie wykonanała krioterapię szyjki i elektrokoagulację pozostałych kłykcin, zabiegi praktycznie bezbolesne (jedynie po wymrażaniu ból jak podczas miesiączki) i zawsze poprzedzone kolposkopią z możliwoscia zobaczenia na ekranie i objaśnieniem zmian chorobowych. Po 5-ciu miesiacach leczenia nie było już kłykcin, szyjka zdrowa a wynik DNA wirusa brzmiał "nie wykryto DNA wirusa HPV", a pani Profesor zadowolona z wyników leczenia nie skasowała mnie za wizytę kontrolną. Ponadto jako jedyna po wykonaniu USG zdiagnozowała przyczynę uporczywych bóli w podbrzuszu (obecnie w trakcie leczenia). Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom, które chcą być dobrze przebadane i wyleczone, a w szczególności tym, które borykają sie z wirusem HPV, bo pani Profesor jest jedynym lekarzem w Poznaniu, który sie na tym naprawdę zna

U pani doktor byłam jeden jedyny raz i o jeden raz za dużo potraktowała mnie grubiańsko,nie godnie jak na lekarza przystało... Odmawiam wizyt u tej pani!!!

Polecam!!! W moim przypadku naljepszy ginekolog. Chodzę do Pani Profesor Ja-22 lata, moja mama 45 lat, 3 mamy siostry, babcie wyleczyła i naprawdę wszystkie jesteśmy bardzo bardzo zadowolone. A jeśli chodzi o opinie naciągania to jak chcecie idźcie do lekarza na kase chorych i zobaczymy jak was potraktują, jakie warunki i w moim przypadku była zignorowana nadrzerka!!!!

Pani doktor robiła wrażenie rzetelnej, ale tylko wrażenie. źle postawiła diagnozę, leczyła mnie bardzo długo silnymi chormonami na endometriozę, której nigdy nie miałam, wmawiała mi inne choroby, straszyła, czasem obraziła, zawsze wychodziałm z gabinetu załamana, naciągała mnie na mnóstwo badań, które nigdy nic nie wykazywały, aż w końcu powiedziałam dość i całe szczęscie, bo gdybym poszła na operację, którą mi zaleciła, to bym nie miała narządu. Nie polecam, zwłaszcza młodym dziewczynom. Poza tym te wizyty to mnóstwo straconych nerwów i pieniędzy (od 200 do 800, rzadko 100), a skutki niewłaściwego leczenia czuję do dziś i trudno mi się teraz z tym żyje.

ja osobiscie polecilabym pania prof. kazdej kobiecie przede wszystkim tym ktore rzadko lub wcale nie chodza do kontroli poniewaz ona potrafi sprowadzic na ziemie jakie mamy w pewnym wieku nastepstwa nie leczenia sie a gdy jest juzzapozno to placz i lament ale pani prof podchodzi konkretnie do pacjetki jej bezposredniosc i tlumaczenie leczenia dla mnie super a jesli ktos ma oroblem z odbiorem prof, llub oczekuje cudu to niech pedzi do lepszych specjalistow a nie opiniuje tego czemu sama jest sobie winna bo np. nie potrafi byc uprzejma a tak wogole to podziwiam prof. tyle osob przyjac i tyle roznych przypadkow i zawsze byc mila i odpowiedzialna

Mlodej 23-NIEJ dziewczynie wmawiala choroby, ktorych nie bylo. Proponowala usunięcie narzadow. Sprawa powinna się zainteresowac prokutatura. Swoje metody leczenia powinna i wyciaganie duzych pieniedzy zmienic. Sugeruje nie odwiedzajcie tej pseudo wielkiej madrosci ginekologa!!!!

nie wiem czy sie sugerują kobiety które piszą na panią doktor takie głupoty,jak nie chcecie chodzic do niej to po jakiego grzyba tam leziecie,a potem jeszcze obsmarowywujecie człowieka w necie.... z tego co wiem to pani prpf. ma sporo certyfikatów i jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. jak dla mnie wcale nie naciąga na kase!!!! chodziłam na kase i mam co teraz mam inni mi wmawiali że nic mi nie jest,a pani doktor mi udowodniła jakie mam schorzenia.Zastanówcie sie co piszecie.

od 25 lat jest jedynym lekarzem do ktorego mam calkowite zaufanie,nie oszukuje,lecz mowi calkowita prawde o stanie zdrowia i nakazuje natychmiastowe leczenie.W moim zyciu byly takie sytuacje i zawsze dobrze na tym wychodzilam-kompetentna i zyczliwa.Jest dla mnie wielkim autorytetem i wszystkim znajomym polecam Pania Profesor.

Dziękuję pani profesor za wszystko co dla mnie zrobiła...gdyby nie jej fachowa pomoc zapewne już nie mogłabym pisac tej opinii...narodziłam się po raz drugi...Niech sie pani nie przejmuje tymi bredniami wypisywanymi na necie...pozdrawiam ... wierzę ,że niejednej osobie uratuje pani życie...