lekarz Janina Orman-Bełch

Internista, Reumatolog

Lecze sie u Pani dr.Orman 16 lat i nie zamieniła bym jej na innego lekarza,jest wspaniała jako lekarz i jako osoba.Polecam wszystkim chorym.Pozdrawiam Panią doktor.MR

TAKICH LEKARZY BRAKUJE I W OLESNIE I W OKOLICY , WSPANIALA PANI DOKTOR WYJASNILA MI WSZYSTKO CO NALEZALO POSWIECILA NAPRAWDE DUZA CZASU MI I MOJEJ CHOROBIE. TERAZ MOGE POWIEDZIEC ZE JEST WSPANILYM LEKARZEM , BRAKUJE TAKICH LEKARZY. POZDR. PANIA I ZYCZE DUZO ZDROWIA.

TERAZ MOGE POWIEDZIEC ZE JEST WSPANILYM LEKARZEM , BRAKUJE TAKICH LEKARZY.
POZDR. PANIA I ZYCZE DUZO ZDROWIA.

Kompetentna i miła,a do tego wspaniały diagnosta nie tylko chorób reumatologicznych, polecam z cała odpowiedzialnością.

Kompetentna i miła,a do tego wspaniały diagnosta nie tylko
chorób reumatologicznych, polecam z cała odpowiedzialnością.

Bardzo miła lekarka,kompetentna,uprzejma,wzbudza zaufanie,poswięca pacjentowi dużo czasu,polecam panią dr innym pacjentom ze schorzeniami reumatologicznymi.

pacjentom ze schorzeniami reumatologicznymi.

Jedyna lekarka którą można nazwać lekarzem uprzejma,miła,a przede wszystkim kompetentna , najeździłem się po wielu ośrodkach medycznych akademickich i nigdzie mi nie pomogli,pani doktor postawiła trafną diagnozę i leczenie było skuteczne. Życze wszystkim chorym takich lekarzy jak pani Orman-Bełch

super lekarz dziękuję za całe leczenie polecam innym

super lekarz
dziękuję za całe leczenie
polecam innym

Osoba nie szczera , nie mam zaufania do kwalifikacji.

Osoba nie szczera , nie mam zaufania do kwalifikacji.

medycznych akademickich i nigdzie mi nie pomogli,pani doktor
postawiła trafną diagnozę i leczenie było skuteczne.
Życze wszystkim chorym takich lekarzy jak pani Orman-Bełch

Bardzo miła lekarka, dokladnie tlumaczy chorobe itd. czasami mowi nie na temat :) ale jako lekarz pierwszego kontaktu jest bardzo dobra, zawsze pomoze