lekarz Janina Szymańska

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,9
2,6

Nigdy więcej nie odwiedzę tego lekarza, za przepisanie kropli i wody do nosa przy bolącym uchu... w którym jest ponoć jest troche płynu - jak Pani doktor powiedziała taki koszt wizyty!! Córka znowu płacze, że ucho boli, może więc wodę do nosa psiknę w nos i na ucho pomoże???!! ok płacę za wizyte nie za poradę niektórzy powiedzą, ale bez tego sama podaję krople do nosa i wodę!! przy okazji Pani doktor zajrzała do ucha drugiej córce z która byłam - tu "badanie" trwało 2 minuty, tu dobrze (córka uszy ma zatkane) niech tylko dobrze smarcze nos.... ile płacę - 140!!! za co pytam????? Nie napisałabym tego, gdyby nie to że jestem poprostu wściekła!!!!

Bardzo miła osoba, przyjęła mnie bez żadnych problemów w dzień wolny od pracy gdzie inni mieli to w nosie,zwłaszcza mój lekarz po którym miałam powikłania,dokładnie mnie zbadała zmieniła mi leki po których zapalenie od razu ustąpiło po czym koniecznie kazała przyjść mi na kontrolę, widać że sprawę prowadzi do końca a nie przepisze leki i do widzenia jak to inni potrafią no i koszt wizyty przystępny. Osobiście polecam

Ja jestem bardzo zadowolona. Bylam z sedziwa matka ,ktora prawie nie slyszy. Mama zostala sprawnie zbadana a ja otrzymalam wyczerpujace informacje na temat "co dalej" . Pojecia nie mam czegoz chca jeszcze ci drukujacy sie "niezadowoleni". A moze to konkurencja? JR

Zdecydowanie najgorszy laryngolog jaki kiedykolwiek mnie badał. Ta kobieta, bo to z całą pewnością nie lekarz, nie odróżnia nawet ropnia od nacieku! I to ma być lekarz? Nigdy w życiu do tej kobiety nie pójdę, choćby uszy miały mi odpaść. Przy badaniu o mało nie zaczęłam krwawić przecież zbadała mnie tym największym ,,wziernikiem''... Po badaniu płacz z bólu.

nie polecam, raczej rzemieślnik niż dobry specjalista od laryngologii

nie polecam, raczej rzemieślnik niż dobry specjalista od laryngologii

Pani doktor nie znalazła u mnie problemów z błednikiem, wytłumaczyła czym jeszcze mogą być spowodowane zawroty głowy. Ogolnie polecam.

Ma w nosie pacjęta. Przepisuje płukanki nic nie dające.

Ma w nosie pacjęta. Przepisuje płukanki nic nie dające.

Bardzo dobra fachowa porada. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam

Bardzo dobra fachowa porada. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam

Pani Doktor poraniła ucho 1,5 rocznej dziewczynki, a na telefon wczesnym rankiem, który dotyczył silnego krwawienia z ucha w którym majsterkowała stwierdziła, że ją to nie iteresuje - brak kompetencji, wrażliwości wizyta odbyta, zapłacona zakończona. Jeżeli dziecko będzie miało problemy po konsultacjach skończymy w sądzie.

Godny polecenia lekarz.Wyleczy nawet wtedy gdy inni mają z tym problem

Godny polecenia lekarz.Wyleczy nawet wtedy gdy inni mają z tym problem