Janusz Augustyniak

Psychiatra

Wspaniały,cierpliwy w pełni zaangażowany w leczenie ,trafnie oceniajacy chorobę...Polecam osobom chorym,którzy szukając pomocy nie trafili na odpowiedniego i odpowiedzialnego lekarza!!!

lekarz wydaje się być kompetentny, ale co z tego skoro rozpoczyna leczenie i "znika". Nie ma z nim kontaktu, pacjent w sytuacji kryzysowej nie może na niego liczyć, jeśli ktoś nie ma czasu to nie powinien mieć prywatnej praktyki, a pan doktor niestety w ostatniej chwili wywiesza kartkę na drzwiach, z informacja ze go nie będzie- a gdzie szacunek do pacjenta- nie powinien odwołać wizyty telefonicznie- leki się skończyły, recept brak, przerwy w leczeniu zrobić nie można i co dalej? niestety zupełny brak profesjonalizmu i oczywiście wyłączony telefon!

Pan doktor jest kulturalny i uprzejmy, a jeśli chodzi o pieniążki to jeszcze bardziej cyt. "taniej nie mogę". Tak mi dobrał leki, że mało się nie znalazłam na drugim świecie. Owszem, na wizycie prywatnej wszystko spokojnie i kompleksowo wytłumaczy, lecz na tym koniec. Poza gabinetem nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na sms'y. Mówiąc kolokwialnie totalna olewka z jego strony pod tym względem. Jeśli masz jakiś problem i chciałabyś bądź chciałbyś, aby Pan J.A. udzielił Tobie porady przez telefon to możesz o tym zapomnieć. Wizyta prywatna również nie jest tania ...

pomógł mi bardzo, choć pewnie jeszcze do niego wróce

pomógł mi bardzo, choć pewnie jeszcze do niego wróce

Wspaniały lekarz dusza człowiek pomoże każdemu wymagajacemu pomocy,super facet

Wspaniały lekarz dusza człowiek pomoże każdemu wymagajacemu pomocy,super facet

bardzo goraco polecam jesli ktos szuka specjalisty

bardzo goraco polecam
jesli ktos szuka specjalisty

Jestem szczęściarzem, że do niego trafiłem. Polecam

Jestem szczęściarzem, że do niego trafiłem. Polecam

Byłam już u kilku psychiatrów, ale z doktorem Augustyniakiem żaden z nich nie mógłby się równać. Polecam gorąco każdemu, kto oczekuje profesjonalnego i ludzkiego podejścia do swojego problemu.

Bardzo dobry terapeuta. Przywraca pacjentowi wiarę w to, że człowiek może poradzić sobie z problemami. Jest ciepłym, przemiłym i kompetentnym lekarzem.

Bardzo polecam tego lekarza.Jest kompetentny i bardzo sympatyczny.

Bardzo polecam tego lekarza.Jest kompetentny i bardzo sympatyczny.