lekarz Janusz Chomicki

Ortopeda, Traumatolog

1,9
1,8
1,7

Taka porade dostalabym od przyslowiowej p. Gozdzikowej.0 fachowosci, zadnej koncepcji leczenia. Takimi lekarzami obsadza sie panstwowe poradnie,dla pacjentow,ktorym szkoda pieniedzy na zdrowie lub po prostu ich nie maja.Takich tzn.starych,niedouczonych,wypalonych lekarzy nalezy kierowac na stanowiska administracyjne,bo produkuja nam inwalidow.

lekarz jest nie kompetentny, od razu pokierował mnie na operację ręki, powiedział ze nic nie da się zrobić, a gdy odmówiłam powiedział zebym szukała pomocy u innych... beznadziejny lekarz....

Bardzo dobry fachowiec,budzi zaufanie.Kulturalny ma podejście do pacjentów.Lekarz z prawdziwego powołania.Miły i kompetentny.

Z przykrością stwierdzam ,że opinie negatywne potwierdziły się w moim przypadku.Upadłem i Jego Eminencja nie mógł się zdecydować czy ręka złamana czy nie,kazał przyjść za tydzień jak będzie bolała ,zrobić nowe zdjęcie ,po tygodniu zdziwił się ,po co przyszedłem a na informację,że ręka boli powiedział,że jeszcze z pół roku będzie bolała i z opuchniętą ręką kazał iść do pracy ,pracować jak inni pracują. Klientce przede mną zdjął gips po złamaniu całej kończyny i nie wysłał ani na prześwietlenie kontrolne ani na rehabilitację.Kobieta stała i stała,płakać jej się chciało bo ręka ...

Klientce przede mną zdjął gips po złamaniu całej kończyny i nie wysłał ani na prześwietlenie kontrolne ani na rehabilitację.Kobieta stała i stała,płakać jej się chciało bo ręka bolała a ona nie wiedziała co ma dalej robić...
Tyle moich negatywnych wrażeń.

Mąż miał złamane pale u nogi całe sine nic nie zrobił bo sie nie zawija powiedział mąż mówi że go boli a on :skacz pan z szafy w domu będzie mniej bolało.

byłam u pana chomickiego dwa razy z dzieckiem i jestem zadowolona to on pokazał mi błąd innego specjalisty i to on skierował na obydwa zabiegi i jestem mu bardzo wdzięczna bo gdyby nie te wizyty to dziecko miało by żle złożoną ręke a propo innych opini o tym lekarzu to czy te osoby są pewne że to akurat pan chomicki je przyjął a nie ostrowski

Porażka. Wstałem o 3 rano, żeby ustawić się w kolejce do rejestracji. Pan doktor oczywiście się spóźnił, ale i tak nie przeszkadzało mu to zakończyć przyjęcia pacjentów około 11.00 (20 pacjentów w 2,5 godziny). Będąc u niego w gabinecie człowiek ma wrażenie pośpiechu i że jest intruzem i należy szybko wychodzić i o nic nie pytać, żeby jaśnie panu nie zabierać jego cennego czasu. Badanie u pana doktora polega na rzuceniu niechętnego spojrzenia na bolące miejsce. Interpretacja zdjęć rtg błędna bez rozpoznania oczywistych zmian w stawie biodrowym, które inni specjaliści zidentyfikowali w sekundę bez najmniejszych wątpliwości. Myślę, że nie uczęszczał na studiach na te zajęcia (czy on w ogóle skończył studia medyczne?).
Reasumując - ludzie, jeżeli jesteście naprawdę chorzy, omijajcie go szerokim łukiem. Chyba że potrzebujecie tylko zwolnienia z pracy - wtedy niestety musicie ustawić się do kolejki ciemną nocą.

byłem u niego na wizycie w przychodni publicznej po kontuzji kostki. lekarz miły, żartował, wszystko było ok. ps. chciałem zauważyć, że większość negatywnych komentarzy są od kobiet, a jak to kobiety wszędzie jakiś problem, lekarz się nie uśmiechną i trzeba go obsmarować.

Zostałem potraktowany jak intruz. Pan wielce szacowny doktor nie raczył zauważyć, że palec mam wygięty. Stwierdził, że nic nie widzi. Radzę więc zakup okularów, palca leczę do dzisiaj.

niech ten Pan zajmie się rzeźbieniem w drewnie niż pomocą chorym

niech ten Pan zajmie się rzeźbieniem w drewnie niż pomocą chorym