lekarz Janusz Cieślik

1,8

Oszukał mnie obiecując, że wszczepia soczewkę dzięki, której będę widział bez okularów. Okazało się, że tylko pieniądze zapłaciłem ogromne, a soczewka najzwyklejsza i jeszcze źle dobrana. Mam problemy z widzeniem nawet w okularach. Odradzam każdemu.

Zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!! Osiem lat męczyłam się z oczami i to u Cieślika, niby zeza miał mi ustawiac okularami!!!!! Nic nie dało! Jedynie uratowali mnie lekarze z Witkowic i pytali sie czemu tak pozno przyjechałam!!!!! Straciłam zupełnie zaufanie do lekarzy w Kielcach a najbardziej do dr Cieślika

bardzo dobry lekarz, zdecydowanie mi pomógł.

bardzo dobry lekarz, zdecydowanie mi pomógł.

Nie polecam.Jestem bardzo niezadowolona. Wizyta jest bardzo krótka. Nawet nie zostały zakropione oczy mojego dziecka do badania. Kilka lat temu było zupełnie inaczej.

jestem zawiedziona idzie na ilosść nie na jakość

jestem zawiedziona idzie na ilosść nie na jakość

Lekarz po , którym spodziewałam się naprawdę czegoś więcej. Po wizycie byłam rozczarowana i załamana informacjami, które usłyszałam, zdecydowanie nie polecam mało uprzejmy, poświęca mało czasu pacjentowi, umie kierować tylko na zabiegi laserowe albo przeszczep soczewki. Odnoszę wrażenie,że dla dr liczą się tylko pieniądze nie pacjenci...a szkoda

Omijać z daleka.Partacz i niekompetentny

Omijać z daleka.Partacz i niekompetentny

bardzo mi pomógł , opisał moją chorobę oczu , wiem czego powinnam unikać i jak 'obchodzić się' ze swoim wzrokiem . leczę się już u dr cieślika 8 lat i nawet nie chodzą mi myśli , by go zmieniać .

doskonely fachowiec kwintesensja mikrochirurga polecam i pozdrawiam .

doskonely fachowiec kwintesensja mikrochirurga polecam i pozdrawiam .