dr n. med. Janusz Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

znam go od ponad 20 lat i to jest najlepszy kardiolog w Toruniu polecam go każdemu pacjentowi choremu na serce

Fajny lekarz, ale nie tłumaczy o co chodzi z chorobami. Za mało czasu poswięca na wizytach publicznych.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory mialam. Gdyby nie on to dzis raczej nie pisalabym tego komentarza. Polecam.

wiedzialam ze bierze 50 zł za wizyte a odemnie wziął 80 zł bo powiedziałam ze pracuje za granica, pytał czy maz ma stała prace itp a dziecka tylko czy się męczy

Lekarz bez jakis czas leczył mojego syna (kilka wizyt) prywatnie, był uprzejmy, miły i poważnie podchodził do choroby. Kiedy udało mi się po długim czasie oczekiwania dostać na wizytę na nfz, był zaskoczony, poświęcił min. czasu i był niechętny , aby wypisać receptę dla dziecka. Jęśli prywatnie to tak, publicznie, niestety mnie rozczarował

Bardzo fajny człowiek ^^ .................................................................

Bardzo dobry specjalista. Trochę zakręcony ;)

Bardzo dobry specjalista. Trochę zakręcony ;)

nie poswięca zbyt wiele czasu na wizytach publicznych twierdząc że mozna przyjechać na "dekerta " i wszystko jasne

Pan Czarnecki opiekuje się mną od 20 lat jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem na tego człowieka. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak on nie byłoby korupcji.

Mój syn jest pacjentem Doktora od 15 lat, najpierw w przychodni publicznej, od pewnego zaś czasu w prywatnej, ale nie odczułam żadnej zmiany z tym związanej, gdyż Doktor zawsze jest jednakowo zaangażowany w sprawy pacjenta. Pozdrawiam! Mama Jędrka