bardzo dobry lekarz polecam! moje dzieciaki Go uwielbiają jest jak dobry dziadek:-)

Niespotykany w dzisiejszych czasach lekarz i wspanialy czlowek bardzo mi pomogl w trudnej sytuacji

Niespotykany w dzisiejszych czasach lekarz i wspanialy czlowek
bardzo mi pomogl w trudnej sytuacji

Daleko od tego lekarza!!!!!Może 30 lat temu był dobry,ale teraz jego metody leczenia można dać do lamusa.Te zastrzyki sterydowe,koszmar!!!!Z poważaniem.EwelinaN.

Ludzie naprawdę uważajcie na tego lekarza!!Zdiagnozowal u córki zapalenie płuc,którego nie miała.Sprawdzilismy u kolejnych lekarzy.Córka dostała zastrzyk ze sterydów!!!Ponoć wszystkim dzieciom daje!!Kazał wycinać migdałki-BZDURA!!Kilku lekarzy potwierdziło że są czyste!!!Dla mnie:PSYCHOPATA!!!Niepotrzebnie faszeruje antybiotykami!!Naprawdę uważajcie...

Leczyłem u niego dwójkę dzieci. Bardzo dobry specjalista chorób płuc, przeziębień, alergii, grypek i wszelkich takich które są nader częste u dzieci uczęszczających do żłobków i przedszkoli. Bardzo zdrowe podejście do pacjenta, bezpośredni i nie maśli pod publiczkę . Z lekami nie daje się otumanić przez akwizytorów farmacji. Leczenie bardzo trafne, skuteczne często lekami indywidualnie sporządzanymi. Antybiotyki u niego to bardzo daleka ostateczność. Super syropy przeciwkaszlowe sporządzane na receptę. Nie raz wybawiał moje dzieci z chorobowych opresji polecam !!

Lekarz wspaniały, nigdzie nie spotkałam się z tak kompleksowym podejściem do organizmu i choroby. Polecam gorąco, jest bezpośredni, ale moim zdaniem to kolejny plus. Leczymy tam 3 latka.

Polecam gorąco, jest bezpośredni, ale moim zdaniem to kolejny plus.

Leczymy tam 3 latka.

Rezygnuje z wizyt u Pana doktora Doktóra. Poszłam do niego z synkiem w nadziei, ze nam pomoze. Polecono mi go,wiec mialam duze oczekiwania. Chodzimy do doktora juz prawie dwa lata i nie ma zadnej poprawy. Syn jak bral antybiotyki tak bierze. Nie potrafi mu pomoc i dziecko nadal ledwo dycha. Gdzie tu szukac dobrego lekarza? W dodatku jak przychodze to po dwóch minutach juz jest po wizycie, spieszy sie i popedza jak sie go wypytuje co robic. Nie polecam.

zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam,kilkakrotnie uratował życie mojemu bratu,a teraz ja chodzę do niego ze swoim synkiem.Bardzo uprzejmy,potrafi nawiązać wspaniały kontakt z dziećmi i wytłumaczyć na czym polega dana choroba.Szkoda,że takich lekarzy nie ma więcej

Wspaniały człowiek który wie co robi,pomógł mi bardzo,wytłumaczył poradził co robic i jak sie zachowac w nagłych atakach duszności które czesto miewałem.Dzis jestem zdrowym szczęsliwym człowiekiem!!! Wielkie dzięki panie Januszu pozdrawiam Tomasz J.

Wielkie dzięki panie Januszu
pozdrawiam Tomasz J.

dzięki temu lekarzowi moje dzieci od pół roku nie brały antybiotyków.A wczesniej zanim trafiłam do pana doktora to antybiotyk był na sniadanie , obiad kolacje przez cały miesiąc z mała tygodniową przerwą i to juz od dobrego roku.Pan Doktor to najlepszy lekarz , a zarazem człowiek jakiego znam.NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA.