lekarz Janusz Gołębiewski

Radiolog, RTG, USG

Rewelacyjny w swoim fachu lekarz, najlepszy jeśli chodzi o usg układu moczowego. Do tego o niezwykłej kulturze i wszechstronnych zainteresowaniach. Dwa lata temu robiłam u niego usg w szpitalu na Lindley`a, bo nie zgodził się mnie przyjąć prywatnie, gdy usłyszał, że jestem lekarzem. Niezwykle wnikliwy i cierpliwy. Pomimo tego, że czekałam kilka godzin na badanie (doktor przyjmował pacjentów z oddziału, więc było opóźnienie), byłam bardzo wdzięczna i wręcz zaskoczona jego niezwykle ludzkim podejściem do każdego. No i wzruszona, że trafiłam na takiego wspaniałego człowieka.

Dr Gołębiewski to jakiś relikt! Takich lekarzy już nie ma - nie jest pyszałkowaty i nadęty, tylko sympatyczny i otwarty na drugiego człowieka. Człowiek pełen pasji - skrupulatny, precyzyjny... Badanie jest długie, ale przynajmniej mamy pewność,że nareszcie ktoś obejrzał te nasze bebechy. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Spotkanie z tym lekarzem przywraca człowiekowi wiare w istnienie w naszej służbie zdrowia mądrych i życzliwych pacjentowi lekarzy. 40 minut, wyszedł zdecydownie poza pole ścislego skierownia, wnikliwy opis.

40 minut, wyszedł zdecydownie poza pole ścislego skierownia, wnikliwy opis.

(M i P) Jesteśmy studentkami WUMu na 2 roku pielęgniarstwa i jak dotąd ie spotkałyśmy takiego niesamowitego w swoim fachu lekarza... Jest tak bardzo oddany swojej pracy i z pasją przekazuje swoją wiedzę! Poświęcił swój wolny czas dla studentów i dodatkowo (bezpłatnie!) mogliśmy skorzystać z darmowego badania USG! Gdy zauważył problem wydrukował obrazy USG i zapraszał na kolejną bezpłatną konsultację. Naprawdę widać poświęcenie i oddanie swojej pracy... Rzadko spotyka się takich lekarzy jak dr Gołębiewski! :)

POLECAM!!!Co roku od kilku lat,Dr.Gołębiewski robi mi USG,badanie trwa około 45 minut,jest bardzo szcegółowe.POLECAM jako lekarza i jako człowieka!!!!!

Nikt nie zrobi tak usg, jak dr Gołębiewski. Byłam u niego 4 razy i kiedy oglądali inni lekarze opis jego badania pytali o człowieka i spisywali adres. Wizyta trwa około 40 min, usg jest robione w różnych pozycjach ciała. Opis tak wnikliwy, że aż trudno uwierzyć, że facet tyle widzi. Nigdy się nie myli, jest bardzo miły i komunikatywny. Gorąco polecam tego lekarza,naprawdę warto!