lekarz Janusz Gudajczyk

Neurolog

1,5

aMam poważne schorzenie neurologiczne i po pół roku leczenia bez żadnych postępów okazało się, że lekarz na następny rok nie ma już dla mnie u siebie miejsca!?! Przecież ja byłem w trakcie leczenia a nie zapisywałem się jako nowy pacjent do Pana doktora?!? W takim razie kto tu jest dla kogo: lekarz dla pacjenta czy może odwrotnie. Coś się Panu Januszowi pomieszało. Komentarz jest tu zbyteczny, nikt przecież nie chciałby być w ten sposób leczony i traktowany. Pacjent

Pacjent

Pan lekarz Janusz Gudajczyk jest uprzejmym, miłym lekarzem jednak jego podejście pozostawia dużo do życzenia