Janusz Kozina

Urolog

Konsultacja była bardzo konstruktywna. Odrazu wiedział co trzeba robić i jak. Doradził rodzaj znieczulenia oraz inne szczegóły. Polecam szczerze.

Polecam szczerze.

Jak dobrze ze Pan doktor wrócił do UROVITY jest wspaniałym człowiekiem leczył mojego ojca a teraz leczy mnie więcej takich lekarzy a nie było by problemów ze służbą zdrowia godny polecenia -Andrzej Grabowski

-Andrzej Grabowski

Wspaniały lekarz. Byłem u niego dwukrotnie, kilka lat temu. Gdyby takich lekarzy było więcej. Pozdrawiam. I. W.

leczylam sie u innego lekarza pół roku po wizycie u Pana dr byłam zdrowa po 2 tygodiach

Bardzo kompetentny. Dokładnie bada pacjenta i tłumaczy w sposób zrozumiały. Bardzo przyjazny pacjentowi przez co nie czujemy się skrępowani. Polecam tego dobrego specjalistę.

Bardzo dobry od razu wykrył mi guza na pęcherzu,a inny lekarz leczył mnie przez rok na prostatę.

jest lekarzem kompetentnym,suptelnym i umiejącym wytłumaczyć pacjentowi wszystkie za i przeciw.<ożna na nim polegać.

jest lekarzem kompetentnym,suptelnym i umiejącym wytłumaczyć
pacjentowi wszystkie za i przeciw.<ożna na nim polegać.

Szkioda że nie będzie pracował w Urovicie

Szkioda że nie będzie pracował w Urovicie

super specjalista uleczył wiele ludzi bardzo chorych,miły pogodny uczciwy co ważne stawia trafne diagnozy to wielki autorytet dla pacjentów,serdeczne pozdrowienia od kolejarza z bykowiny pacjenta.

Jest kompetentny i ma dobre podejście do pacjenta. Leczy się u niego mój ojciec i chyba dzieki niemu żyje. Polecam Pana doktora.