Lekarz wart polecenia , widać że zna się na rzeczy . Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w Przemyślu

PEŁNA KOMPETENCJA; JEDYNY LARYNGOLOG, KTÓRY POTRAFI WYLECZYĆ MOJE USZY. WCZEŚNIEJ KORZYSTAŁAM Z USŁUG INNYCH LEKARZY, NIESTETY BEZ EFEKTU, A NAWET W JEDNYM PRZYPADKU STAN SIĘ ZNACZNIE POGORSZYŁ.

Jest to lekarz z powołania,posiadający wiedzę i pełen profesjonalizm. Zawsze w swoich działaniach kieruje się dobrem pacjenta. Całą rodzinką leczymy się u Pana Doktora i z czystym sumieniem możemy polecić innym tego specjalistę. Oby więcej było w Przemyślu takich lekarzy, bo jest doskonałym przykładem dla innych. Mądrość i uczciwość w jednym. GRATULACJE PANIE DOKTORZE!!! TAK TRZYMAĆ !!!

Panie doktorze ,serdecznie dziękuję(skończyły się moje męki)K.Basznianin.

Panie doktorze ,serdecznie dziękuję(skończyły się moje męki)K.Basznianin.

Cudowny,wspaniały lekarz.Wyrywał mojej 13-letniej córce zęba.Zamo wyrwanie było bezbolesne,a dziecko wyszło z gabinetu uśmiechnięte i zadowolone.Szczerze polecam,bo to cudowny człowiek.

byłam leczona przez dr margańskiego na oddziale laryngologii wojewódzkiego szpitala na monte cassino w przemyślu. chorowałam na zatoki od roku. to on jako pierwszy poprawnie zdjagnozował mój problem. mimo że jedynym wyjściem okazały się punkcje (było ich kilka) lewej zatoki szczękowej to robił je bezboleśnie!! czuje się po nich bardzo dobrze i jestem szczęśliwa,że jestem zdrowa. skończył się mój koszmar związany z chorobą a to wszystko dzięki leczeniu u tego lekarza. o samym doktorze mogę powiedzieć, że jest uprzejmy i spokojny, zachowuje się w sposób ludzki i fachowo podchodzi do problemu. WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ!!!