dr hab. n. med. Janusz Popko

2,6
2,5

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Operował mi nogę, przedłużenie ścięgien achillesa i stopy końsko-szpotawe. Operacja niby się udała, ale zachowanie prof. przed i po operacji to jakiś koszmar. Blizny się długo goiły,a opuchliznę mam do dziś(ponad 2 lata po operacji). Pan profesor po takiej operacji założył mi krótki gips(do kolana), przez co kilka dni przy minimalnym ruchu kolana wyłam z bólu! Ponadto zmiana opatrunku to było okropieństwo. 3dni po operacji profesor zdjął gips, a potem dosłownie, rzucał moją nogą o stół! Dla porównania, drugą nogę operował mi dr Zalewski i nie było żadnego problemu! Wszystko było wykonane delikatnie, z zaangażowaniem, blizna szybko się zagoiła, opuchlizny nie było długo. Rewelacja. Nie polecam prof. Popko! Jest strasznie niemiły, niedelikatny! Mam nadzieję, że takiego lekarza nie spotkam więcej nigdy więcej. Problemy z nogą mam do dziś!! Odradzam!!!!!

Pan Profesor posiada olbrzymią wiedzę i nie bez powodu jest profesorem. Wiadomo, że są przypadki i przypadki i nie zawsze można człowiekowi pomóc - w moim wypadku jednak wszystko sie udało mimo ogromnego problemu. Dziękuje i pozdrawiam

Jako nastolatka miałam guza na piszczelu, dzięki kompleksowym leczeniu, operacji i późniejszej opiece w DSK wszystko jest Ok. pomógł również kiedy pojawił się guz na drugiej nodze. Na szczęście nie było to nic złego

Jak czytałam opinie o profesorze to śmiać mi się chciało. To jakieś brednie. To jest najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek spotkałam. W końcu sama nazwa " profesor" to czyli musi być perfekcyjny. Jak każdy człowiek popełnia błędy to na pewno jakaś operacja się nie udała. Sama ostatnio miałam operacje.I operował mnie profesor i dr. Zalewski. Uważam, że obaj lekarze są najlepsi.

Odradzam tego lekarza traktuje problemy zdrowotne kategorjami na mniej warzne i warzniejsze i muwi to prosto w oczy pacjentowi zero kultury tu cytat ini majo gorzej.Ja przychodze wlaśnie z tako pierdoło ale ta właśnie ta pierdoła utrudnia mi życie i oczekuje pomocy anie takiej gatki zero kultury.Pan doktor mi nie pomugł chociarz obiecał.Bardzo naprawde bardzo mu dzienkuje zanic szczerze odradzam.

Doktor Popko obiecał mi pomoc ale tylko na obietnicach się skończyło.Szczerze odradzam tego pana niezrobił nic w mojej sprawie chociarz obiecł widać słowo doktora jest warte tyle co nic.Jestem bardzo rozczarowana bo doktor wydawał się człowiekiem któremu można zaufać sprawiał wrażenie konkretnego lekarza atu co obiecanki i nic z tego.Nierobi się komuś nadzieji żeby puźniej to nadzieje odebrać tak się poprostu nierobi.

Mam bardzo mieszane odczucia po tej wizycie, z resztą potwierdza to moja ocena. Lekarz bardzo miły, ale co do reszty nie jestem przekonana. Nie podważam w żadnym wypadku kompetencji Pana Profesora ale chyba nie tego się spodziewałam ja i moja córka.

konkretny zna sie na rzeczy ale jest bardzo niemily.do malych dzieci niepolecam.

To wspaniały lekarz podjal sie operacji gdy inni odyłali nas do innych.Tearz wszytsko jest dobrze. Jest bardzo facjowy i naprawde sie zna.

Dobry i uprzejmy doktor . od razu polecil zrobienie konkretnego badania i potwierdzil swoja diagnoze tym oto badaniem. Polecam.

Dobry i uprzejmy doktor . od razu polecil zrobienie konkretnego

badania i potwierdzil swoja diagnoze tym oto badaniem. Polecam.