dr n. med. Janusz Pozowski

Dr Pozowski to lekarz z powołani uprzejmy, rewelacyjny fachowiec. Godny polecenia. Zawsze ma czas na to żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania. POLECAM!

Dr Pozowski jest bardzo dobrym lekarzem. Wspaniały, bardzo kulturalny człowiek. Ma świetne podejście do pacjetek. To lekarz z powołania. Mam o nim jak najlepsze zdanie!!!! Więcej takich lekarzy, więcej takich ludzi!

swietny ginekolog, ma duze kompetencjie i doswiadczenie a poz a tym swietne podejscie do pacjeta bardzo uprzejmy i zyczyliwy czlowiek.

super człowiek,wspaniały lekarz,bardzo dobra opieka medyczna,bardzo wielkie zainteresowanie pacjentem!!!Lekarz z powołania jakich mało!!!

Najwspanialszy lekarz na świecie, całą ciążę prowadziłam u niego właśnie, nie wyobrażąm sobie bardziej kompetentnego, uprzejmego i doświadczonego lekarza. Polecam każdej kobiecie!!!!

Dr Pozowski to naprawdę fantastyczny lekarz i cudowny człowiek. U mnie prowadził ciążę i przy nim rodziłam mojego synka. Od pierwszego miesiąca aż do ostatniego mogłam na niego liczyć w 100% a podczas porodu był tylko dla mnie i przy mnie. Dziękuję mu bardzo serdecznie, bo to naprawdę lekarz z powołania! Polecam go z czystym sumieniem.

Jest jednym z najlepszych lekarzy.Godny polecenia,bardzo interesuje się pacjentem.

Jestem niewdzięczną pacjentką z dużymi problemami zdrowotnymi - Pan doktor oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia ma wspaniałe podejście do pacjentki i czuje się że nie jest to "marketing" ale po prostu powołanie i ogromne serce.

polecam gorąco dr Pozowskiego. Z moim problemem zdrowotnym uporał się bardzo fachowo i w krótkim okresie czasu.

Dr Pozowski to anioł a nie człowiek, można się do niego zwrócić z każdym pytniem, doradzi w każdej sytuacji. Oby więcej taki lekarzy. Polecam gorąco!!!