lekarz Janusz Przybylski

2,7
2,7
2,5
2,6

U tego pana to nie ma różnicy czy to wizyta prywatna czy publiczna, bo nie ma pojęcia o sprawach medycznych, jest to lekarz ogólny a zachowuje się tak jakby był okulistą, ginekologiem, neurologiem i chirurgiem,jest to tzw. pan od wszystkiego czyli od niczego, nie było przypadku żeby mi pomógł, nie rozumiem niektórych pozytywnych opinii tutaj, chociaż wiadomo, jak ktoś idzie z katarem i pan Przybylski coś mu przepisze i po tygodniu pacjentowi przechodzi to pacjent jest wniebowzięty i daje same piątki, średnia kompetencji, profesjonalizmu tego pana nie powinna przekroczyć 1.0 ...

Ludzie chodzą do niego, bo w Blachowni innej przychodni nie ma, to jest jego placówka i zatrudnia osoby podobne do niego, nieprofesjonalne, dawno na emeryturze, osoby, które nikt nie chce zatrudnić

Oczekiwałam porady kompetentnej, a spotkałam się z ignorancją

Oczekiwałam porady kompetentnej, a spotkałam się z ignorancją

Stanowczo odradzam wizyty u tego lekarza, odkąd NZOZ Blamed przeszła w jego władanie jego podejście do pacjentów zmieniło się diametralnie - z uprzejmego i kompetentnego lekarza w zarozumiałego, zadufanego w sobie specjalistę, który wszystko wie najlepiej, niestety jak to ktoś kiedyś napisał o Panu doktorze - pieniądze zmieniają człowieka...

I jak tu takiemu ufać? Z własnego doświadczenia wiem, że potrafi być wielkoduszny, ale też nieodpowiedzialny.

Przykro mi bardzo, że nie interesuje się Pan losem pacjentów (chyba, że wybranych) tych, którzy tak bardzo banu zaufali. Panie doktorze, pieniądze to nie wszystko.

Przykro jest mi bardzo, ale też się zawiodłam na lekarzu, którego kiedyś bardzo ceniłam. Panie doktorze Przybylski,pacjent to taki sam człowiek jak Pan, tylko że zagubiony i potrzebuje Pana pomocy, a tu spotyka go taka przykrość. Personel w rejestracji to już całkowita porażka - hamstwo totalne. Dlaczego Pan coś z tym nie zrobi?

Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia.Zlekceważył mój problem przez co mam teraz szereg powikłań zdrowotnych.Żałował skierowania do specjalisty. Nawet państwowo najlepiej iść do niego z grubym portfelem wtedy od ręki co tylko chcesz...zwolnienie za kasę od ręki! (MAMA)

Jestem dumna, że opiekuje się mną taki lekarz. Dziękuję Panie doktorze.

Jestem dumna, że opiekuje się mną taki lekarz. Dziękuję Panie doktorze.

"jak ktoś z rodziny" lekka przesada, ale czasami ciepełko od niego bije, to trzeba przyznać.

Wyrozumiały, ciepły, lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej i inteligencji, niezawodny specjalista w swoim fachu.