lekarz Janusz Puchalski

Lekarz rodzinny, Neurolog

2,2
2,1
1,9

Dramat jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do pacjenta. Gość się nie nadaje nawet do tego by wypisać zaświadczenie przed skierowaniem do szpitala. Już się nie dziwię, że nigdy nie ma kolejek do tego pana (nie Pana, nie doktora).

Ten starszy Pan niech da juz sobie spokoj z leczeniem pacjentow. Niestety ,ale nawet do wypisywania recept i skierowan bym tego Pana nie brala. Widac,ze juz mu sie nie chce...ale kasa jest ważniejsza.

Ten starszy Pan niech da juz sobie spokoj z leczeniem pacjentow.
Niestety ,ale nawet do wypisywania recept i skierowan bym tego Pana nie brala.
Widac,ze juz mu sie nie chce...ale kasa jest ważniejsza.

Lekarz podchodzi z pretensjami do pacjenta, prosiłam o teleporade dlatego że mam pozytywny wynik na covid i czuje się coraz gorzej a on nawet nie przeprowadził wywiadu, kazał czekać podał kod recepty i tyle w temacie. Kpina ktoś taki nie powinien w ogóle leczyć ludzi! Odradzam bo można się przekręcić przez jego chamskie i gburowate zachowanie!

Porażka... on nawet nie bada pacjenta bo boi się, że się zarazi. Pierwszy raz trafiłam na lekarza, który nie przeprowadził wywiadu, wyprosił mnie z gabinetu i kazał czekać na korytarzu na receptę. Gardło to mi zbadał z odległości 2 metrów, podziwiam za sokoli wzrok w tym wieku. Słyszłam wiele złych opinii ale niestety człowiek uczy się na własnych błędach, już nigdy do niego nie pójdę!

Porażka... on nawet nie bada pacjenta bo boi się, że się zarazi.

Lekarz nie przeprowadził dokładnego wywiadu,gdy powiedziałam o wysokiej temperaturze potraktował mnie co najmniej tak jakbym była trędowata,kazał mi stanąć pod drzwiami a On staną pod oknem i z około 3 metrów badał mi gardło.Po tym "badaniu" kazał mi wyjść za drzwi.Po chwili wyszedł dał mi receptę i kartkę mówiąc tu jest napisane jak dawkować. Nie powiedział na co choruję,nie powiedział jak stosować leki,nie zapytał czy jestem uczulona na jakiś składnik leku.Zostały mi przepisane leki na oskrzela,a ja mam anginę ropną.Pojechałam do innego lekarza,gdyż kiedy zobaczyłam receptę wiedziałam,że te leki nie ...

Nie powiedział na co choruję,nie powiedział jak stosować leki,nie zapytał czy jestem uczulona na jakiś składnik leku.Zostały mi przepisane leki na oskrzela,a ja mam anginę ropną.Pojechałam do innego lekarza,gdyż kiedy zobaczyłam receptę wiedziałam,że te leki nie pomogą mi.Oczywiście inny lekarz zdiagnozował anginę ropną i przepisał właściwe lekarstwa.Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza!

Odradzam wizytę u tego pana (bo lekarzem to go nazwać nie można) - gbur i cham - potwierdzi to każdy w poczekalni... Jestem pewny, że wszystkie pozytywne opinie tutaj to są znajomi tego pana...

Jestem pewny, że wszystkie pozytywne opinie tutaj to są znajomi tego pana...

Lekarz konkretny, poważnie podszedł do mojego problemu, wywiad zebrany szczególowo, trafna diagnoza, jestem zadowolona z wizyty,

Pokaz wyzszosci i brak szacunku dla ludzi,ludzi traktuje jak zarazki,jest gburowaty i niesympatyczny.

Pierwsza wizyta, jednak mowa ciała i zachowanie lekarza mówiły wszystko: po co tutaj przyszedłeś ? Pokaz wyższości aż bije od tego Pana.

Bardzo niemiły lekarz. Po zbadaniu (zdawkowym wywiedzie na temat moich silnych bólów głowy) bez zlecenia badań jakichkolwiek przepisał tabletki. Bardzo nieuprzejmy, podchodzący do swoich obowiązków z łaską. Jest tyle wspaniałych lekarzy, stanowczo odradzam!!!!!!!!