lek. med. Janusz Rusineklek. med. Janusz Rusinek - zdjęcie profilowe

lek. med. Janusz Rusinek

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Jestem lekarzem z 32-letnią praktyką kliniczną. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 1985 roku. Specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałem w 1996 roku. Specjalizację II stopnia z endokrynologii uzyskałem w 2002 roku i od tego czasu jestem członkiem PTE (Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego). Od ponad 10 lat prowadzę szkolenia dla lekarzy POZ w woj.mazowieckim z zakresu diabetologii. Jestem kierownikiem specjalizacji. Endokrynologia jest moją pasją. Każdego pacjenta traktuję indywiualnie i interdyscyplinarnie, leczę objawy a nie wyniki.
strona gabinetu: www.dobryendokrynolog-wawa.pl

Bardzo profesjonalny lekarz a przy tym niezwykle miły i zainteresowany pacjentem. Wizyta była kompleksowa, trwała godzinę, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, w porównaniu z innymi specjalistami. Doktor Rusinek ma olbrzymią wiedzę i potrafi wykorzystać ją do postawienia trafnej diagnozy. Nie patrzy "wąskim okiem wąskiego specjalisty", umie połączyć fakty i objawy z wielu dziedzinmedycyny. Dla mnie rewelacja i polecę szczerze każdemu.

Najlepszy endokrynolog w mieście! Jestem bardzo zadowolona. Do dr Rusinka trafiłam z polecenia. Jego wszechstronna wiedza, wnikliwość i profesjonalizm zrobily na mnie ogromne wrażenie. Skromny i bardzo miły człowiek, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Czuję się w "dopieszczona" medycznie, żadne pytanie nie pozostało bez odpowuiedzi. Takich lekarzy jest teraz mało. Bardzo, bardzo polecam.

Pan Doktor jest bardzo kompetentny, konkretny i rzeczowy. Profesjonalnie podchodzi do problemu, a przy tym jest bardzo miły i skromny. Wywarł na mnie niesamowicie dobre wrażenie, dzięki czemu odzyskałam wiarę w medycynę i lekarzy. Szczerze polecam. Wzorowy specjalista! Wzbudza zaufanie. Życzliwy, rzetelny, kompetentny, uprzejmy. Absolutnie godny polecenia!

Lekarz, który zasługuje na 6* za poświęcony czas, troskę i cierpliwość! Nie spotkałem jeszcze tak wybitnego i wyjątkowego specjalisty. Człowiek Anioł, chcący pomóc na 100%. Pełen empatii i życzliwości. Pan doktor od razu w trakcie pierwszej wizyty postawił trafną diagnozę. Leczenie, które zaproponował jest wyjątkowo skuteczne, a leki zostały tak dobrane, że nie odczuwam żadnych negatywnych skutków ich stosowania. Wszystkie pozytywne opinie, jakie słyszałem i czytałem- potwierdziły się . Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc! Serdecznie polecam!

Jest to lekarz, który niesamowicie skraca dystans i potrafi sprawić, że pacjent czuje się bezpiecznie i bezstresowo, co jest ważne podczas wizyty. Poziom wiedzy i kompetetncji na najwyzszym poziomie - zasłużone 5*. Dodatkowy plus za badanie USG które można wykonać na wizycie. Atmosfera w gabinecie fantastyczna :)

Pan doktor jest bardzo kompetentną i sympatyczną osobą. Wizyta jest bardzo rzeczowa i dokładna. Wcześniej chodziłam do innego endokrynologa, ale po tej wizycie wiem, że na pewno wrócę do Pana doktora. Bardzo dobry i przyjazny jako człowiek. Doktor swietnie sie zna w temacie swojej specjalizacji, wyjasnia kolejne kroki, uspokaja, rozwiewa wątpliwiści, pokazuje inne alternatywy. Kompetentny i dokładny. Naprawdę rzetelny, uczciwy i bardzo miły lekarz.Bardzo polecam.

Polecono mi tego doktora i wizyta u niego to była najlepsza decyzja! Lekarz doskonale zna swój fach, jest bardzo miły, uprzejmy i z doskonałym kontaktem. Obsługa recepcji na najwyzszym poziomie. Mam cukrzycę i IO, doktor dał mi swój prywatny nr tel.i pozwolił dzwonić o dowolnej porze, celem ustalenia na bieżąco dawek insuliny 3 x dziennie. Trochę to było dla mnie krępujące, bo przecież to bardzo zajęty człowiek i miałem dyskomfort tak wydzwaniać świątek, piątek i niedzielę. Ale dr Rusinek zawsze z uwagą i szacunkiem mnie traktował i dobierał ilość jednostek. Sam ośmielał do dalszych kontaktów. Teraz już nad tym panuję i b.dobrze funkcjonuję, ale podziwiam za cierpliwość i wielką troskę o każdego pacjenta. Ja się z czymś takim nigdy przedtem nie spotkalem.

Własciwie w każdej kategorii ten lekarz zasługuje na ilość gwiazdek powyżej skali, a za poświęcony czas i uprzejmość to nawet na 7*. Kompetentny, życzliwy, uczciwy i bardzo serdeczny. Trafiłam z polecenia przyjaciółki i potwierdzam jej zachwyty i satysfakcję. Lekarz skoncentrował się na moich objawach, nie twierdził, że skoro badania w normie (TSH 4,5), to wszystko ok (jak inna endo). Dr Rusinek sam wykonał badanie USG na wizycie i okazało się, że wyszły zmiany, których nie pokazało badanie z przed pół roku u innego lekarza, jak równiez wzmożony przepływ w jednym z guzków. Dostałam zalecenia odnośnie przyjmowania tyroksyny, ale też suplementów (wit.D3, selen+cynk, magnez) i diety, a także skierowanie na BAC tarczycy do szpuitala. Atmosfera w gabinecie jest przemiła, jeszcze nie spotkałam się, żeby w gabinecie proponowano kawę, herbatę czy wodę. Będę wracać (choć przyjeżdzam z Siedlec) i polecać z całego serca, bo naprawdę dobrych lekarzy nie jest zbyt wielu.

Najlepszy endokrynolog w Warszawie! Cierpliwy, profesjonalny, bardzo kulturalny. Otrzymalem pomoc na najwyższym poziomie i szczerze polecam. Moja ocena przewyzsza dostępną skalę gwiazdek.

Pan doktor zna się na swojej pracy. Bardzo szybko zdiagnozował moją chorobę. Ale równie szybko dopasował leki i powiedział, co trzeba robić. Kontrolne badania, wszystko na swoim miejscu i czasie. Dzięki niemu teraz jestem w pełni zdrowa i czuje się b.dobrze!!! Polecam :)