dr Janusz Stankiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Rewelacyjny lekarz. Doktor z powolania. Kompetentny, doskonale zna sie na swojej profesji, nawet nie trzeba wiele pytac bo sam wyczerpujaco wyjasnia problem. Jezeli chodzi o prowadzenie ciazy niezastapiony!!! W 5min. trafna diagnoza nawet w ciezkich przypadkach a co najwazniejsze Ludzki Lekarz!!!! Niezmanierowany jak inni, a przy tym taki profesjonalny!!!!

Prowadził moją drugą ciążę. Ponieważ pierwsza (we Wrocławiu) była prowadzona bardzo dobrze miałam wątpliwości, czy w Toruniu znajdę równie dobrego ginekologa. Okazało się, że znalazłam lepszego. Podczas wizyt czułam się tak, jakby to była pierwsza moja ciąża, doktor wszystko dokładnie tłumaczył, objaśniał usg, zlecał wszystkie konieczne badania i informował, co będzie na najbliższej wizycie. Delikatny, cierpliwy, kompetentny. Zdecydowanie polecam.

Świetny specjalista! Bardzo kulturalny. Prowadził ciążę mojej siostry, teraz moją. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie tylko przyszłej mamusi, ale i tatusiowi :) Polecam wszystkim.!

Polecam wszystkim.!

Ciepły, serdeczny, kompetentny, absolutnie nigdy nie miałam wrażenia że naciąga na wizyty, wręcz przeciwnie. Ponadto delikatny, nie czułam się w żaden sposób skrępowana. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje podczas badania, opisuje co widać na usg i mam wrażenie że poświęca mi jako pacjentce naprawdę wystarczającą ilość czasu. Myślę, że te negatywne komentarze to od zazdrosnej konkurencji, bo ten lekarz na brak pacjentów nigdy nie narzekał i nie będzie narzekał. Polecam w 10000 % :)

Tylko temu lekarzowi ufam, kilka dni temu trafilam do szpitala z ostrym bolem do Mariusza Zmudzinskiego, ale postawil zle diagnozy ( i jak tu ufac sluzbie szpitalnej;/) J.Stankiewicz tlumaczy wszystko po ludzku, jest cierpliwy i uprzejmy.Polecam wszystkim kobietom szczegolnie przyszlym mamusia:)

Lekarz niby taki dobry, ale tylko jako położnik. Jak się przychodzi z innym problemem to rozkłada ręce. Nastawiony na branie kasy, nie zleca od razu badań tylko kieruje na następną wizytę. U mnie nie rozpoznał podręcznikowych objawów.