prof. dr hab. n. med. Janusz Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

To już 3 lata mojego pełnego życia (bez stresów i bez większości chorób). Dziękuję Panie Profesorze. Jest Pan Zawodowcem, jakich należy cenić i jakich nam potrzeba. Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności - pacjent z Wadowic

Dziekuje P,Profesorze-byly podwladny z karetki.

Dziekuje P,Profesorze-byly podwladny z karetki.

Dr Strzelczyk to światowej klasy specjalista,których dzisiaj tak bardzo nam potrzeba. To serdreczny, życzliwy i niezwykle kompetentny człowiek , który należycie dba o pacjentów. Nie znajduję słów wdzięczności dla Pana Profesora - za uratowanie życia. Z serca polecam wszystkim potrzebującym .

Wspaniały człowiek i najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.Życzliwy, cierpliwy,troskliwy,opanowany.Troszczy się nie tylko o pacjenta ale wspiera duchowo jego rodzinę.Nie ma takich słów bym mogła wyrazić moje wielkie podziękowania dla Pana Profesora.Dzięki niemu mój mąż powolutku odzyskuje zdrowie a ja już się nie boję.Dziękuję.Katarzyna.

Pan Profesor i wszyscy razem z salowymi, pielęgniarkami , lekarzami i Doktorami w Barlickim reprezentują prawdziwą służbę zdrowia taką jaka powinna być na wysokim profesionalnym poziomie . Sierotowicz Tomasz dziękuję za opiekę i serdecznie pozdrawiam.

Do Pana Profesora 8 lat temu trafiłem jako 180cio kilogramowy wrak człowieka.Przeszedłem u niego trzy operacje,dzisiaj cieszę się zdrowiem i pełnia życia.Ten niezwykły człowiek zrobił to zupełnie bezinteresownie,podszedł do mnie jak profesjonalista do rozwiązania problemu a nie jak kupiec do klienta.To niezwykłe w tym środowisku.Jestem pana dozgonnym dłużnikiem Panie Perofesorze!

Dziękuję Panie Profesorze.Uratował mi Pan życie.

Dziękuję Panie Profesorze.Uratował mi Pan życie.

Profesor Strzelczyk to najcudowniejszy lekarz z jakim spotkałam się w swoim życiu.Dla mnie osobiście to wzór do naśladowania.Cenię w Profesorze jego zaangażowanie,bezinteresownośc,życzliwośc,troske o pacjenta i kompetencje.Jestem wdzięczna Bogu i losowi ,że postawił mi Profesora na drodze.Dla mnie to ktoś więcej niż CZŁOWIEK.DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA PANIE JANUSZU!!!

Cudowny lekarz i czowiek nie mam słów uznania dla niego polecam wszystkim. Opikuje sie chorym jakby był jego rodziną. Szkoda, że nie ma wiecej takich ludzi jak pan profesor.

PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA. Wspaniały człowiek. Bardzo cierpliwy, wyjaśnia dokładnie rodzaj choroby i sposób leczenia (dla mnie nawet narysował!!) Trafiłam do niego "z ulicy", bo akurat miał dyżur w szpitalu, a zajął się mną tak, jakbym była dobrą znajomą. Bardzo skromny, nie chcial nawet przyjąć kwiatów po udanej operacji. Polecam wszystkim!!