lekarz Janusz Zaryczański

2,9
2,6
2,4
2,5

Kompetentny, szybko postawił właściwą diagnozę, wytłumaczył przyczyny choroby. Mogę z pewnością go polecić innym matkom dzieci z alergią

Byłam z dzieckiem u tego pana dzisiaj w nocy w szpitalu na Witosa,na dzien dobry mnie ochrzanil,ze przyjechalam w nocy. na pewno nie polecam tego pana.

pewno nie polecam tego pana.

Mój 3-letni synek trafił na pediatrię z silnymi bólami z tyłu głowy, które występowały tylko rano, pan doktor zbagatelizował problem, nie wysłał synka ani na prześwietlenie ani na tomografię, zaczął leczyć w ciemno antybiotykami i wypisał nas do domu twierdząc, że moje dziecko to symulant i udaje ból głowy żeby wyłudzić lekarstwo przeciwbólowe. Nakazał, by podać mu placebo - syropek zamiast nurofenu, efekt był taki, że moje dziecko krzyczało z bólu i neimal łaziło po ścianach, aż wylądowaliśmy na neurologii dziecięcej, gdzie dopiero się nim fachowo zajęto. Od razu usłyszeliśmy, że najpeirw trzeba wykluczyć guza mózgu, gdyż poranne bóle z tyłu głowy na to mogą wskazywać. Na szczęście ta straszna diagnoza się nie potwierdziła, ale synek miał silne zapalenie zatok, do tego stopnia, że w zatokach szczękowych i nosowych pojawiła się ropa. Wyszło to na rezonansie magnetycznym. Neurolodzy potwierdzili, że synek bardzo musiał cierpieć i skutecznie mu pomogli. Spędziliśme na neurologii ponad tydzień. Tyle na temat symulowania przez moje dziecko bólu i kompetencji pana doktora Zaryczańskiego. Nigdy mu tego nie zapomnę.

moze pan doktor alergologiem jest dobrym ale w innych kwestiach to jego metody leczenia, a wlaściwie ich brak budzi wątpliwosci, moje dziecko dzięki niemu wylądowalo w szpitalu, z powodu niewyleczonego zapalenia oskrzeli, dziecko dostalo poważnego zapalenia pluc, lekarz na wizycie domowej stwierdzil ze dziecko jest oki, mimo zbierającej sie flegmy która zalegala, a dodam ze dziecko ma 7 miesięcy więc nosa nie opróżni!, pan doktor kazal podawać sól fizjologiczną i oklepywać pare tygodni po takim leczeniu wyladeowalismy w szpitalu! mam jedynie nadzieje ze dziecko wyjdzie z tego b ez kąplikacji i nigdz wiecej y tzm panem nie bdyiemz mieli do czynienia!!!koszmar

Pan doktor w przychodni jak i na oddziale jest nie przyjemny,wredny,wyśmiewa rodziców szczerze odrdzam wizytę!

Tragedia, człowiek minął się z powołaniem, z początku byłem zadowolony otrzymałem recepte na leki i sądziłem, że syn wyzdrowieje jednak po tygodniu coś mnie skusiło aby zasięgnąć opinii innego lekarza i dzięki bogu. Lekarz po fachu nazwał go niekompetentnym, kazał odstawić leki i przepisał inne. Panu Zaryczańskiemu podziękuję gdyż nazwanie go lekarzem byłoby sporym nadużyciem. Odradzam

bardzo pomógł mojemu synowi, polecam wszystkim rodzicom, których dzieci chorują na astmę. Lekarz nie musi być miły, musi być kompetentny i grzeczny. Super lekarz.

Brak słów. Dziecko oddałem do szpitala w Opolu zdrowe i do tej pory tam przebywa od prawie dwóch tygodni i lekarze nie potrafią zdiagnozować przyczyny choroby.

Po prostu dramat - nie polecam tego lekarza - podzczas obchodu w szpitalu nie zwraca uwagi na rodzica... wizyta w przychodni alergologicznej po pobycie w szpitalu trwała 20 sekund - dostaliśmy tylko receptę... dziecko nie zbadane...

jestem w 100% zadowolona z leczenia, leczy mnie i dziecko. Polecam

jestem w 100% zadowolona z leczenia, leczy mnie i dziecko. Polecam