lekarz Jarmila Jasa-Przyniczyńska

Jesteśmy pacjentami Pani dr.Pszyniczyńskiej , co za wspaniała lekarka empatyczna zawsze uśmiechnięta cierpliwa,pełen profesionalizm.Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny i rozwiązać problem.Oby wszyscy lekarze byli tacy .

Pani Doktor Karmiła Jasa-Przyniczyńska jest bardzo dobrym lekarzem, gdyby wszyscy lekarze byli jak Pani Doktor, to świat byłby piękny. Dziękuję, że Pani Doktor jest moim lekarzem rodzinnym. Zawsze serdeczna, zawsze pomocną, zawsze życzliwa. DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ ZA WIELKIE SERDUSZKO DO MNIE.

Pani doktor należy do wymierającego gatunku lekarzy, którzy naprawdę chcą pomóc i dbają o pacjenta. Rozległa wiedza medyczna, empatia i indywidualne podejście to tylko wierzchołek góry lodowej - zawsze wysłucha, poszuka odpowiedniego rozwiązania, zamiast tylko wypisywać kolejne recepty i zmieniać leki co dwa tygodnie. Korzystam z porad dr Przyniczyńskiej już dwa lata i nie zmienię lekarza do śmierci.

Przyszłam do Pani doktor na wizytę ponieważ jestem w ciąży i ze względu na źle wyniki krwi (tarczyca) potrzebowałam mieć aktualne bo za 4 dni mam wizytę u endokrynologa. Po wytłumaczeniu przeze mnie tej sytuacji pani Doktor powiedziała mi żebym zamiast słowa 'chciala' używała słowa 'prosze'. Naprawdę mam prosić się o skierowanie, które jest obowiązkiem Pani Doktor aby mi wypisać bo po 1. Jestem w ciąży 6 miesiąc i nigdy tego nie robiła bo zawsze mój lekarz prowadzący wypisywał skierowanie na badania kontrolne. Po 2 potrzebuje zrobić teraz te badania ...

Naprawdę mam prosić się o skierowanie, które jest obowiązkiem Pani Doktor aby mi wypisać bo po 1. Jestem w ciąży 6 miesiąc i nigdy tego nie robiła bo zawsze mój lekarz prowadzący wypisywał skierowanie na badania kontrolne. Po 2 potrzebuje zrobić teraz te badania ze względu na źle wyniki tarczycy i lekarza za 4 dni. Ludzie zacznijmy się szanować!!!!

Bardzo empatyczna,uśmiechnięta z dużą wiedzą.Inni lekarze mogliby się od tej Pani doktor uczyć.W moim przypadku zostały wykonane wszystkie badania dzięki czemu rozpoznano u mnie właściwą chorobę.