lekarz Jarosław Bukwald

Laryngolog

Do lekarza wybrałam się z moim 5 letnim synkiem. Synek został konkretnie przebadany(gardło, IIImigdał, nos) i postawiona została diagnoza, uzyskaliśmy fachowe informacje jak dalej postępować, jak sie leczyć. Lekarz miły, zna się na rzeczy, ma podejście do małego pacjenta, krótko lekarz z powołania. Gorąco polecam.

godny zaufania i wrażliwy człowiek polecam

godny zaufania i wrażliwy człowiek polecam

40 lat biegalam po tym swiecie z przewleklym stanem zapalnym migdalow .....zaczelam odczuwac bol stawow ...to bylo straszne ...i przez przypadek spotkalam sie z Panem dr Bukwaldem ...diagnoza usuniecie jedynym ratunkiem ...i coz decyzja szybka i jest super ...polecam kademu ze schorzeniem laryngologicznym tego lekarza ....AW

mila atmosfera i pełna fachowość. Podejście do pacjenta i zaangażowanie w moją chorobę bardzo mi zaimponowały. Jest taki sam podczas wizyty prywatnej jak i w Szpitalu Wojskowym. Polecam serdecznie

Zdecydowanie polecam dr Bukwalda. Lekarz kompetentny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Nie limitował czasu wizyty. Był to kolejny specjalista u którego byłem. Wyjaśnił na czym polega moje schorzenie. Leczenie w jego wykonaniu okazało się skuteczene.

Wygląda młodo ale wie co mówi. Wytłumaczył mi wszystko o co pytałam. Na komputerze pokazał mi co mi dolega. Z czystym sumieniem polecam doktora

Z czystym sumieniem polecam doktora

Nowy gabinet, być może z tego względu bardzo się stara. Zobaczymy później, na razie ocena dobra+

Nowootwarty gabinet laryngologiczny. Rejestracje telefoniczne, badanie kompleksowee