lekarz Jarosław Danes

Bardzo miły i wyrozumiały,z poczuciem humoru,a jednocześnie taktowny.Nie byłam u lekarza przez 8 lat(!!!!!) co mógłby skwitować złośliwym komentarzem,ale nie zrobił tego,za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna.Delikatny i dokładny podczas badania.Wykonał usg i cytologię .Gorąco polecam ,a Panu Doktorowi bardzo dziękuję.

Po poważnym zabiegu nie udzielił informacji,po prostu zbył,lek ceważą co.... czy to dobry lekarz??????

Po poważnym zabiegu nie udzielił informacji,po prostu zbył,lek
ceważą
co.... czy to dobry lekarz??????

jest wporzadku załuje ze nie byłam u niego z pierwsza ciaza przepłaciłam mozna powidziec a u tego lekarza zero stresu byłam bardzo zadowolona nawet po porodzie interesował sie płecia dziecka zapytał o zdrowie samopoczucie wporzadku człowiek wszystko jak najbardziej NA TAK tak wiec POLECAM WAM DROGIE PANIE PANA DOKTORA DANESA!!!

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy, delikatny, traktuje pacjentkę tak samo niezależnie od tego, czy przyszła prywatnie, czy jest to wizyta w przychodni. Polecam!

Dla mnie super chodze do niego juz 6lat pierwsza ciaze poiprowadzil bardzo dobrze:) Obecnie jestem w drugiej ciazy i zawsze moge liczyc na tego lekarza:)Mily ,uprzejmy i doswiadczony w swoim zawodzie.

Jest tragicznym koszmarnym facetem... To psychol, miał sprawę o zabicie dziecka! Do tego niedelikatny, gburowaty i materialista! Uważajcie na niego lepiej!

Lekarz jak dla mnie jest ok. Chodze do niego od 4-5 lat nie mam zadnych zastrzezen. Kazdy lekarz ma wady i zalety, wczesniej chodziłam do Semlera przez niego straciłam dzieco a drugie o mały włos nie straciłam. Jestem najbardziej na TAK mysląc o doktorze Danesie!

jako lekarz jest spoko, jestem u niego juz prawie 4 lata, nie mam zadnych konkretnych zastrzezen do niego, choc poza jednym- za kazdym nastepnym badaniem jakie mi przeprowadza ceny bardzo sie od siebie różnia:/.......

Tego lekarza poleciła mi moja mama jestem bardzo zadowolona, moge powiedzieć że ma podejście do młodych dziewczyn bo to była moja pierwsza wizyta i bardzo sie stresowałam ale było naprawdę ok polecam wszystkim nowicjuszkom ;)

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Przeprowadził moja pierwsza ciaze i urodziłam zdrowego duzego chłopca. Zdecydowanie polecam