dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Proktolog, Lekarz sądowy

Dzięki Panu doktorowi umarła w meczarniach moja babcia. Pan doktor potrafi tylko brać łapówki i w bezczelny sposób się odzywać jedna wielka żenada

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem, jak się okazało zupełnie na wyrost. - Uwiódł ją Pan nowoczesnym sposobem leczenia /zespolenie okręż.-odb. zamiast kolostomii./ Zabrakło uprzedzenia, że w razie nieudanego zabiegu operacyjnego który Pan dr. osobiście wykona może doprowadzić ją do niewydolności wielonarządowej: zapalenie otrzewnej, wstrząsu septycznego, ostrej niewydolności oddechowej, niewydolności krążenia, niewydolności nerek, a w konsekwencji do śmierci. - Pan dr. poświęcił tyle czasu ile było potrzeba na zwabienie jej, jako przyszłej pacjentki na swój oddział chirurgiczny /ordynator/ w szpitalu w Olkuszu. W przeddzień zabiegu ...

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem,
jak się okazało zupełnie na wyrost.
- Pan dr. poświęcił tyle czasu ile było potrzeba na zwabienie jej, jako przyszłej pacjentki na swój oddział chirurgiczny /ordynator/ w szpitalu w Olkuszu. W przeddzień zabiegu otrzymał Pan tzw. honorarium wolne od podatku, które miało jej zapewnić większą troskę i rozwagę przy zabiegu operacyjnym.
- Kompleksowe podejście na minimalnym poziomie. Jak można kwalifikować osobę do zabiegu operacyjnego nie zapoznając się ze wszystkimi schorzeniami, albo je lekceważyć. Deontologia lekarska w ogóle nie przyswojona.
- Uprzejmość do pacjentki na najwyższym poziomie, ale w stosunku do członków rodziny już jej zabrakło. Totalny brak empatii.
- Nie polecam Pana doktora nauk medycznych! Pycha i brak pokory uczyniły z Pana szarlatana a i sumienie jest pojęciem obcym. Nie bez kozery ktoś z opiniujących napisał cyt. „ Leczyć pchły i karaluchy a nie ludzi”, wówczas świat byłby wolny od tych insektów!

Wspaniały lekarz znam pana doktora od 1999r. jeszcze ze szpitala górniczego. Tylko on zrobił mi operację (woreczek), mojej córce 2 operacje i mojemu znajomemu (tarczyca).... Polecam GO wszystkim, którzy chcą jeszcze pożyć. A na USG polecam tylko i wyłącznie pana dr Rojek z Sosnowca (k. Poczty Gł.)

Wspaniały lekarz znam pana doktora od 1999r. jeszcze ze szpitala górniczego.

Miałem przykrą przyjemność kontaktu z tym panem, no cóż: nie spotkałem dotąt tak chamskiego lekaża, nie dasz w łape to spadaj. Pochlebne komętaże są chyba tylko od tych co "posmarowali". Na prawdę odradzam!

Nie spotkałem lepszego, bardziej oddanego w człowieczeństwie, poświęcającego tak wiele czasu, oraz kompleksowego podejścia lekarz do pacjenta. Uprzejmość, oraz kultura osobista na najwyższym poziomie. Czasu poświęcił mi tyle ile było potrzebne do zrozumienia i wytłumaczenia mi przyczyn i skutków choroby a także ewentualnych możliwości leczenia w sposób dla mnie zrozumiały. Wykonał sprawnie profesjonalnie zabieg chirurgiczny, który prawdopodobnie uratował mi życie. Jego oddział jak również personel winien służyć za wzór do naśladowania. Dodam, że trafiłem do Pana Doktora prosto z drogi przejeżdżając przez Olkusz. PANIE DOKTORZE WIELKIE DZIĘKI.

PANIE DOKTORZE WIELKIE DZIĘKI.

To prawda bywa dosyć "specyficzny" w rozmowie . Podczas pierwszego kontaktu gdy wylądowałam u niego na oddziale z miejsca mnie opieprzył- Co sobie narobiłam. Niemniej jednak Uratował życie, choć na początku nie wyglądało to ciekawie. Polecam

To prawda bywa dosyć "specyficzny" w

Bardzo dobry specjalista. Wszystko dokładnie bada, konkretny, rzeczowy . A co najważniejsze - zna się dobrze na tym co robi. Serdecznie polecam.

Proszę przeczytać w podziękowaniach, to się Pan bardzo zdziwi jaki z Pana specjalista i doktor nauk medycznych. Leczyć pchły i kalaruchy nie ludzi. Zadufany i z problemami facet.

Łapówkarz jak nie dostanie w łape to nie zrobi nic. ktoś powinien zrobić z tym porzedek.Składał przysięge Hipokratesa że będzie leczył ludzi

polecam, profesjonalnie wykonuje swoją pracę i robi to co głównie do lekarza należy czyli ratuje życie i zdrowie, mniej mając być może na uwadze pozostałe oczekiwania pacjentów