Jarosław Lemański

Jak dla mnie - przerost formy nad treścią, porażka, poczułam się jak produkt na taśmociągu, byle szybko, byle więcej kasy... No cóż, może to rutyna?

Zdecydowanie polecam Dr.Lemańskiego,prowadził MNie w ciąży i był przy porodzie,wiedziałam że z Nim wszystko będzie Ok i tak też było.Jest naprawdę profesjonalnym lekarzem i świetnym wyluzowanym człowiekiem do którego aż miło się chodzi na wizytę.Naprawdę gorąco polecam!:)

Super lekarz!!! Miły, uprzejmy i wie co robi

Super lekarz!!!
Miły, uprzejmy i wie co robi

Wspaniały człowiek i lekarz!!!!!!!!! W tamtym roku uratował mi życie, wykonując nagłą operację po nieudanym zabiegu usunięcia polipa szyjki macicy w przychodni "KOMBI-MED",skąd dr.Jawor wypuścił mnie ze skierowaniem w ręce samą do szpitala, bo niestetych doszło do przebicia macicy.Kilka dni temu dr.Lemański usuwał mi polipa i jest wszystko OK, wykonał odpowiednią diagnostykę przed zabiegiem, czego brakło u poprzedniego lekarza.

Super lekarz ma dobre podejcie do pacjentek i z czystym sumieniem polecam go kazdemu

Świetny gość, bardzo dobry lekarz,zabawny,uśmiechnięty godny polecenia pozdrawiam ;

Jak dla mnie za bardzo wyluzowany. Jest zabawny i potrafi pozartowac co ma duzy wplyw na jego popularnosc ale czasami zapomina o pacjentach. Osobiscie nie korzystalam z uslug tego lekarza ale na sali po urodzeniu dziecka lezala ze mna dziewczyna ktora miala problem z okiem. Pojawil sie on w trakcie porodu i zaczal nasilac sie w kolejnych dniach po urodzeniu dziecka. Dziewczyna interweniowala wczesniej do dr Lemanskiego ktory opiekowal sie nia podczas ciazy, aby pomogl jej w ustaleniu przyczyny badz przepisal jakis srodek przeciwbolowy zanim uda sie do specjalisty. Na poczatku (miom zdaniem olal ja), powiedzial ze przyjdzie pozniej i z nia porozmawia ale nie przyszedl. Dopiero kiedy bol byl juz tak dokuczliwy zainterweniowala pielegniarka i nastepnego dnia "przytargala" Lemanskiego do tej dziewczyny aby obejrzal oko. Glupio mu sie zrobilo. Tlumaczyl sie ze nie wiedzial ze to tak powaznie wyglada i lekko ochrzanil ja ze mu wczesniej nie powiedziala.Ja natomiast po tym incydencie stracilam zaufanie do lego lekarza.(dziewczyna meczyla sie cala noc i nie mogla zasnac). Mialam kiedys o nim dobre zdanie z opini innych ludzi(taki zajebisty zartownis)Teraz wiem ze trzeba ostroznie podchodzic to tego jego "wyluzowanego podejscia". Owszem pomaga to wielu kobietom i dzieki temu lepiej im sie rodzi. Ale byc wyluzowanym to nie wszystko zeby powiedzec o lekarzu ze jest dobry. To jego wyluzowanie czesto przyslania jego wady lub zaniedbania, ktorych w tej calej otoczce nie widac.

Lekarz z prawdziwego powołania!!! 100% zaufania, 100% kompetencjii, 100% poczucia humoru:)), polecam w 100%

super lekarz, warto do niego wpaść na wizytę . satysfakcja gwarantowana.

super lekarz, warto do niego wpaść na wizytę . satysfakcja gwarantowana.

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz:) Dzięki niemu można bezstresowo przejść ciążę.