lekarz Jarosław Masłowski

Laryngolog

LEKARZ BARDZO MILY,MOJA CORKA DALA MU SIE ZBADAC BEZ ZADNEGO PROBLEMU, PODCHODZI DO DZIECI ZE SPOKOJEM. JEST NAPRAWDE SWIETNYM FACHOWCEM.POLECAM WSZYSTKIM

mnie pomógł, wzbudza zaufanie, potrafi w miarę zrozumiały sposób wytłumaczyć przyzyny dolegliwości

polecam naprawdę dobry fachowiec podchodzi do pacjęta jako człowiek nie lekarz stara się wytłumaczyć przycynę nawet zawinioną przez samego chorego np. palenie tytoniu i nawet gdy wie że pacjent pali napewno nie odmówi porady

wie że pacjent pali napewno nie odmówi porady

Byłam przyjęta z dzieckiem przez lekarza za pośrednictwiem izby przyjęć (zapalenie ucha, w niedzielę), lekarz dokładnie zbadał dziecko, był bardzo cierpliwy, nie było zniecierpliwienia ze strony lekarza (czego nie można powiedzieć o lekarzu ogólnym który nas przyjął w izbie przyjęć jak intruzów, którzy zakłucają mu spokój i odpoczynek w pracy). Korzystałam też z wizyty prywatnej i takie samo wrażenie: kompetencja, cierpliwość, spokój, bez zbędnego dramatyzowania, a przede wszystkim można umówić się na wyzytę i nie czekać w kolejce.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudza zaufanie i bardzo symatyczny. Pomógł, gdy inni poprostu nie chcieli leczyć. POLECAM SERDECZNIE. Koszt wizyty zależny od schorzenia. jednak nie więcej niż 80zł.

POLECAM SERDECZNIE.
Koszt wizyty zależny od schorzenia. jednak nie więcej niż 80zł.