dr n. med. Jarosław Olejniczak

Internista, Kardiolog

2,9

Jest to lekarz budzący zaufanie.Do każdego znajduje odpowiednie podejście.Jego zalecenia są rzetelne a jednocześnie realne,radzi aby do wszystkiego podchodzić z umiarem.Serdecznie polecam.

Pan doktor był bardzo uprzejmy, przede wszystkim wytłumaczył mi wszystko krok po kroku. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Jest moim lekarzem od lat, i nie zamieniłabym go na nikogo innego! Uważam go za godnego polecenia. Nigdy nie zauważyłam u niego napadu agresji czy krzyków, zawsze opanowany, spokojny, żartobliwy. Cennik wyjątkowo niski jak na łódzkiego kardiologa. Polecam serdecznie!

Pan Doktor sprawil na mnie dobre wrazenie. Nie ograniczyl sie do przejrzenia aktualnych badan i wykonania samego badania w gabinecie, ale prosil o dostarczenie pelnej dokumentacji z wczesniejszego leczenia. Wyjasnil tez dokladnie ktory lek na co dziala. Byl mily w kontakcie i zaiteresowany zglaszana dolegliwoscia. Generalnie wzbudzil do siebie zaufanie.

W czasie wizyty nie pozwolił mi dojść do głosu. Sam krzyczał tak, że słyszeli pacjenci czekający na korytarzu. Potraktował mnie, jak natręta, który zabiera mu czas.