dr n. med. Jarosław Paluch

Laryngolog

super fachowiec tylko trzeba bardzo długo wysiedzieć się w przychodni na francuskiej szkoda że tylko przyjmuje raz w tygodniu no ale warto czekać

jeśli chcesz się wyleczyć to polecam tego lekarza, wiedza fachowośc, sposób leczenia gwarantują sukces, polecam również tommed i odział laryngologii ,gdzie pan doktor pracuje.

WSPANIAŁY LEKARZ WSPANIAŁY CZŁOWIEK, BEZINTERESOWNY.POLECAM WSZYSTKIM. DZIĘKUJĘ. J K

Lekarz Re-we-la-cja!!!! Pomógł mojej Mamie , wyleczył ją z choroby całkowicie. Trafiona diagnoza już na wstępie sprawiła, że bardzo szybko poprawiał się komfort jej życia. polecam wszystkim godny uznania profesjonalizm Pana Doktora a więc umiejętności i wiedzę a także Jego wyjątkowe podejście do chorych ludzi, to jak bardzo jest troskliwy. Wpisałam się tu już kiedyś, ale z wielka przyjemnością wpisuje się również dziś. Za prowadzone leczenie pomoc i WYLECZENIE bardzo dziękujemy. Chory może być spokojny o siebie jeśli trafi do Pana. Jest Pan rewelacyjny w swoim fachu :):):):):) Pana Doktora ...

Lekarz Re-we-la-cja!!!!
Pomógł mojej Mamie , wyleczył ją z choroby całkowicie.
Za prowadzone leczenie pomoc i WYLECZENIE bardzo dziękujemy.
Chory może być spokojny o siebie jeśli trafi do Pana.
Jest Pan rewelacyjny w swoim fachu :):):):):)
Pana Doktora pozdrawiam, a szukającym specjalisty pomagam go znaleźć.

Leczę się już 5 lat u Tego lakarza państwowo w Katowicach.Jest zdecydowanie wybitnym specjalistą, uprzejmym i cierpliwym.W piątki kiedy przyjmuje ma najwięcej pacjentów nawet 50-ciu nie przesadzam.Po wizycie jeszcze robi zabiegi laserowe następnym 20 osobom,masakra nie wiem skąd czerpie siły i cierpliwość do takiej masy ludzi.Wszyscy jego pacjęci wprost go uwielbiają,ma nawet wielbicielki wśród kobiet i ja do nich należę ale niestety jest zajęty :( Wdzięczna pacjentka z Sosnowca.

DOBRY LEKARZ to przede wszystkim DOBRY CZŁOWIEK. a najlepszym tego przykładem jest właśnie Pan Doktor. pozdrawiam i polecam potrzebującym oraz poszukującym kompetentnego lekarza. dobrze, że jest taki ranking, bo przynajmniej chorzy mają szansę trafić w dobre ręce, a może nawet uratować własne życie bo znaleźli Kogoś kto ich dobrze zdiagnozował......

DOBRY LEKARZ to przede wszystkim DOBRY CZŁOWIEK.

a najlepszym tego przykładem jest właśnie Pan Doktor.

pozdrawiam i polecam potrzebującym oraz poszukującym kompetentnego lekarza.

takich lekarzy nam Polakom potrzeba .Pan doktor jest boski

takich lekarzy nam Polakom potrzeba .Pan doktor jest boski

cudowny człowiek o wielkim sercu.wyrozumiały,dobry dla swoich pacjentów.taktowny,kulturalny,grzeczny wobec osób starszych.naprawdę lekarz z powołania dla którego najważniejszy jest chory człowiek.lekarz ,który stawia trafne diagnozy,odpowiada wprost i konkretnie na zadawane pytania. bardzo słowny,bardzo uprzejmy.cechy o których wspomniałam znajdują przełożenie na ilość pacjentów ,którym Pan Doktor pomaga.nie wiem skąd ma tyle siły, cierpliwości,energii,empatii ,ale wiem, że jest to najlepszy dowód na to, że nie minął się z powołaniem,że jest wielkim szczęściem w nieszczęściu choroby spotkac Go na swojej drodze. Moja Mama i ja bardzo dziękujemy Panu za wszystko,co Pan do tej pory ...

Moja Mama i ja bardzo dziękujemy Panu za wszystko,co Pan do tej pory dla Nas zrobił.:):):):):):)
Polecam fachowosć Pana Doktora tym ,którzy jej potrzebują.

kompetentny lekarz,przesympatyczny człowiek. te cechy bardzo rzadko występują u lekarzy razem, więc może dlatego pacjenci doktora zwracają na nie uwagę. fakt natomiast jest taki, że jeśli ten ranking miałby faktycznie duże znaczenie przy wyborze dobrego laryngologa , to gorąco polecam wizytę u Pana Doktora.jest słowny,konkretny, uprzejmy,bardzo kulturalny.zwraca się z szacunkiem do swoich pacjentów,a ma ich mnóstwo w przychodni. Pan Doktor przyjmuje w piątki,raz w tygodniu,co jest ogromnym,jedynym minusem.szkoda ,że tak dobrych lekarzy,nastawionych na pomoc chorym a nie tylko na kasę jest coraz mniej. Pan dr Paluch to dobry człowiek i ...

Pan dr Paluch to dobry człowiek i dobry lekarz w jednym.
polecam Go bardzo wszystkim,którzy szukaja laryngologa i nie wiedzą gdzie szukać.

lekarz oddany pacjentowi,zaangażowany w leczenie,kompetentny,serdeczny,życzliwy.bezinteresowny. wspaniały człowiek,super lekarz. :) polecam.

wspaniały człowiek,super lekarz.
polecam.