lekarz Jarosław Piasecki

1,3
1,8
1,3
1,5

Wyjątkowo niesympatyczny i nieuprzejmy, Pacjent mu wyraźnie przeszkadza, nie słucha tego, co się do niego mówi. Sposób, w jaki traktuje pacjentów absolutnie skandaliczny. I stąd pytanie: dlaczego ten pan pracuje w SLUŻBIE zdrowia? Podkreślam słowo SLUZBA. Wydaje się, że ten pan zapomnial o tym, że jego zadaniem i misją jest pomagać pacjentowi. CURA TE IPSUM, panie Jarosławie!!!!

Witam wszystkich.Nie polecam lekarza dla mnie strata czasu i pieniędzy. Przekonałem się po trzech wizytach i całe szczęście że dałem sobie spokój.

Nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym podejściem do pacjenta nigdy. Człowiek czuje się jakby przeszkadzał, a nie przyszedł do lekarza. Nie otrzymałam żadnych wytycznych co do dalszego leczenia. Omijać szerokim łukiem. Chyba, że chcesz później płacić milion monet żeby dojść do siebie.

Zjawiłem się u Pana Doktora ze złamaniem w kostce uprzednio zagipsowanym w szpitalu przez innego lekarza. Doktor potwierdził iż złamanie jest bez przemieszczenia i należy tylko czekać na zrost kości. Kość się zrosła, ale mimo rehabilitacji (której Doktor nie zlecił) sprawność pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie odniosłem wrażenie, że Pan Doktor leczył bez większego zaangażowania.