dr n. med. Jarosław Poleszczuk

Neurochirurg

Neurochirurg z dużym doświadczeniem. Specjalizuję się w chirurgii kręgosłupa. Diagnozuję, planuję rehabilitację, stosuję blokady, w razie potrzeby leczenie operacyjne. Staram się osiągnąć jak najlepszy efekt przy minimalnej inwazyjności zabiegu.

Doktor Poleszczuk operował w lutym u mnie dużą przepuklinę odcinka L5/S1. Moje życie przed operacją to ciągły ból, nie dozniesienia praktycznie przez całą dobę. W dniu dzisiejszym mogę już śmiało powiedzieć, że prawie o tym zpomniałam. Pan doktor to bardzo dobry człowiek który potrafi zrozumieć innych i dać im poczucie że człowiek nie jest sam z tym wszystki. Moje życie w końcu zaczęło się układać, bez bólu! Dziękuję

wspaniały lekarz z powołania zda o swojego pacjenta na oddziale taksamo jak i w przychodni dlatego ma tak duzo pacjentow.

Miły, uprzejmy, młody lekarz co do jego kompetencji nie mam przekonania ,podczas tzw. obchodów w szpitalu cichy, małomówny. Na wypisie ze szpitala zapisane mam wizyta kontrolna za dwa tyg. niestety lekarz ten stwierdził ze ma dużo pacjentów ale może mnie zapisać do siebie na wizytę prywatną- widać, że zdrowie pacjenta stawiane jest na końcu a pycha i chciwość pieniądza na pierwszym miejscu. Młody a już przesiąkł, a szkoda.

Wspaniały, profesjonalny i kompetentny lekarz, który znajdzie zawsze czas dla pacjenta. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Daje niesamowite wsparcie w szpitalu będąc na oddziale jak i w przychodni.

Wspaniały i kompetentny lekarz z powołania. Nie często się takich spotyka w trudnych sytuacjach jaką jest choroba.

Naprawde polecam Pana doktora operował mojego tatę na kręgosłup a operacja była skomplikowana.Tata miał problem z chodzeniem teraz już go nie ma.:)

Bardzo dobry lekarz, serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz, serdecznie polecam!