dr n. med. Jarosław Strzelczyk

2,9

Czekanie na poród w nieskończoność z brakiem kompleksowej obserwacji dziecka!!!! Jak u pani poniżej, ciąża przenoszona, w końcu balon-bez rezultatu, po następnym czekaniu oksytocyna. Długi poród- oczywiście naturalny, bez monitirowania stanu dziecka przez usg, było źle ułożone, więc poród naturalny wykluczony- w końcu w ostatniej chwili, po dziecięcu godzinach znęcania się nade mną cesarka. Dziecko z objawami przenoszenia, przesuszoną skórką, gardełkiem, późno przecięta pępowina czego powodem była polcytemia. Gdybym wybrała innego lekarza moje dziecko byłoby zdrowe i miało 10 pkt. Odradzam szczególnie w ciąży!!!! To już nie własne, ale także dziecka zdrowie narażamy szczególnie. Średniowiecze totalne, usg trzy razy przez całą ciążę.

Klapa na całej lini. Nie polecam a wręcz odradzam tego lekarza.

Klapa na całej lini. Nie polecam a wręcz odradzam tego lekarza.

Chodziłam do Pana Strzelczyka na wizyty prywatne, pomimo umówionej wizyty wiecznie spóźniony, nie omawiał ani wyników badań ani ewentualnych problemów, wiecznie czymś straszył, mój internista był bardziej pomocny. Ciągłe problemy ze źle wypisanymi skierowaniami na badania. Najgorszy był jednak poród na Parkitce, Pan doktor całkowicie mnie zignorował, nie zainteresował się stanem zdrowia mojego dziecka i moim. Cały czas lekarze kazali czekać więc ciąża była mocno przenoszona, poród miał być naturalny (bez względu na konsekwencje), pomimo złego ułożenia dziecka! W konsekwencji był krwotok, cesarka, dziecko się dusiło a później bardzo długa rehabilitacja synka w wyniku niedotlenienia. Tragiczny lekarz, tragiczny szpital!

Z całą odpowiedzialnością polecam. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Oprócz fachowca spotkasz człowieka wrażliwego i uczciwego, a dzisiaj o takiego w sferze lekarskiej trudno znaleźć.

Co za lekarz!!!! Nie powinien wykonywać tego zawodu a już na pewno nie pełnić funkcję ordynatora!! Dwukrotnie źle zmierzone dziecko podczas badania usg, na szczęście byłam pod stałą opieką innego lekarza i wszystko jest dobrze. Z DALEKA OD TEGO PANA

Z DALEKA OD TEGO PANA

Absolutnie nie polecam. Trafiłam do szpitala w ciąży, wróciłam bez ciąży i dziecka.

Chodziłam do pana doktora na prywatne wizyty wszystko wyglądało pięknie ładnie. Kiedy zaczęłam rodzić pan doktor okazał się bardzo niemiłym człowiekiem i na siłę kazał mi rodzić naturalne nie zwracając uwagi na to że dziecko jest duże. W ostateczności skończyło się na cesarce w znieczuleniu ogólnym gdyż dolędzwiowe nie zadziałało i wszystko czułam. Nie polecam nikomu takiego porodu jak ja miałam. Z racji powyższej sytuacji nie polecam wizyt u tego człowieka gdyż uważam że jeśli się płaci i chodzi na wizyty prywatne to oczekuje się godnego traktowania tym bardzej w takiej sytuacji.

To bardzo miły,uprzejmy i kompetentny lekarz.Dzięki niemu urodziłam trójkę dzieci(dosłownie).Zmieniłam miejsce zamieszkania i żałuje że nie mogę korzystać z jego porad.To naprawdę super człowiek.Pozdrawiam pana doktora MARZANNA L.

Nie polecam !!!!! W ciazy przez 2 miesiace kazal mi brac antybiotyki, bez posiewu na slepo. Antybiotyki byly zupelnie nie trafione. Na wlasna reke zrobilam posiew i poszlam do innego lekarza.

Nie ma podejścia do pacjentki. Jest oschły i nieprzyjemny

Nie ma podejścia do pacjentki. Jest oschły i nieprzyjemny