lek. med. Jarosław Woźniak

Ortopeda, Traumatolog

2,2

Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą – traumatologiem. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Lek. med Jarosław Woźniak pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim w Łodzi im. Jonshera w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne.

Niezyczliwy cham, nieuk. Wizyta trwała 3 min. Nie miał pojęcia o możliwości wykonania kapoplastyki w Łodzi. Wbrew twierdzeniom ordynatora z Kopernika. Zwracał się do mnie per "klient"

Niezyczliwy cham, nieuk.
Wizyta trwała 3 min.
Nie miał pojęcia o możliwości wykonania kapoplastyki w Łodzi.
Wbrew twierdzeniom ordynatora z Kopernika.
Zwracał się do mnie per "klient"

Ten lekarz jest okropny, niemiły chamski, wulgarny, ordynarny. ZDECYDOWANIE NIKOMU BYM GO NIE POLECIŁA. Jak dla mnie taki człowiek nie powinien być lekarzem i mieć kontaktu z ludzmi!!!!!!!!

Pan "doktor" poświęcił mi NIECAŁE 5 minut, sam z siebie nie wykonał ŻADNEGO badania kręgosłupa, wystarczył mu rentgen sprzed 1,5 roku, na którym mało widać. LEKARZ NOSI CIĄGLE TE SAME RĘKAWICZKI, NIE ZMIENIA ICH MIĘDZY PACJENTAMI, PISZE W NICH DŁUGOPISEM. NIE MYJE RĄK PRZED BADANIEM PACJENTA. Nie tłumaczy nic, odsyła dalej. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA, NAJGORSZY Z JAKIM SIĘ KIEDYKOLWIEK SPOTKAŁAM!!!!!!!!!!!

Miałem problem z kolanem. Pan doktor bez skierowania mnie na jakiekolwiek badania (USG, rentgen) stwierdził, że to chondromalacja i zalecił serię trzech zastrzyków. Zastrzyki (koszt jednego - 130zł.) nie pomogły, straciłem tylko pieniądze. Na szczęście później trafiłem do innego lekarza, który po USG zdiagnozował mój problem. Nie polecam tego lekarza.

Byłem u niego w placówce Lux Med w Łodzi. Podczas wizyty zachował się nieetycznie, zaproponował suplement diety i wskazał aptekę, w której powinienem go kupić - żałosne. Suplement jaki zaproponował to glukozamina - żałosne. Nie starał się dociec prawdziwej przyczyny problemu, nie zlecił żadnego badania. Suplement miałbym brać przez 2 miesiące, także przez ten czas nie zawracałbym mu głowy. Przy okazji nie pojawiałbym się w Lux Med i nie generował dla nich nadmiernego kosztu. Swój interes zabezpieczył przez wskazanie apteki gdzie mam robić zakup. Za wizytę zapłacił mój pracodawca w pakiecie medycznym, dlatego cieszę się, że nie wydałem grosza ze swojej kieszeni za jego śmieszne porady.

Zecydowanie polecam,nie mogłam utrzymać córki na rękach.Pan doktor "naprawił mnie" w niecały miesiąc.

logiczny,racjonalny partner chorego.Może trochę obcesowy ale lekarz nie jest od prawienia komplementów tylko prezentowania prawdy.Nawet niemiłej

Polecam tego lekarza. Wcześniej byłam u innego (a właściwie innej) w tej klinice z bolącym kolanem. Pani doktor stwierdziła, że nie wie co mi jest, ale wiedziała, że będzie się pogarszać. Przepisała leki homeopatyczne i kazała przyjść na kontrolę. Ale zapisałam się już nie do niej, tylko do Pana dr Woźniaka. Spojrzał na zdjęcie, zbadał i już wiedział co mi dolega, przepisał leki w zastrzykach, zalecił odpowiednie ćwiczenia, wytłumaczył na czym polega moja choroba. W ciągu miesiąca ból zniknął. polecam pana doktora

Uprzejmie i fachowo. Wizyta krótka ale bardzo konkretna, pan doktor bardzo mi pomógł, szybko postawił mnie na nogi, a wcześniej długo żaden lekarz nie potrafił mi pomóc! Zdecydowanie POLECAM pana doktora.

Bardzo profesjonalna pomoc.Doktor bardzo mily,ma podejscie do dzieci , udziela duzo pomocnych rad i wskazowek rodzicom. polecam z pelna odpowiedzialnoscia