lek. med. Jerzy Bar

Pełna profesjonalność. Lekarz jest nadzwyczaj sympatyczny, kulturalny i inteligentny. Widać,że jego wiedza w zakresie swojej specjalizacji jest obszerna i nieporównywalna w stosunku do innych jarosławskich ortopedów, którzy tylko udają, że leczą. Jest mile nastawiony do swoich pacjentów, czego dowodem są codzienne kolejki przed gabinetem. Zdecydowanie polecam tego lekarza, gdyż takich ludzi jak On rzadko spotkać w naszej służbie zdrowia.

miły, kompetentny, człowiek wychodzi z wizyty z uśmiechem na twarzy i z wiedzą na temat swojej kontuzji :) i to nastawienie do pacjenta :) polecam zdecydowanie

chyba ktoś tu nie ma pełnej wiedzy..mnie doktor operował 2 razy i wiem , że ma dużo operacji.

Zawsze kompetentny ludzkie podejscie do meritum sprawy,tylko sie zastanawiam dlaczego nie pisze doktotatu na temat swej wiedzy,oraz nie jest dopuszczany do operacji ortopedycznych. Panie Jurku Ludzie są zawsze nieprzyjaciółmi przedsiewzięć ,w których widzą trudnośći.Machiavelli.

Panie Jurku

miły rzeczowy umie rozmawiać z pacjentem co czasem jest najważniejsze podbuduje psychicznie zawsze uśmiechnięty choć zmęczony czy ktoś policzył ilu ma pacjentów w Jarosławiu nie ma konkurencji

takich więcej!!!!!!!!!wszystkim życzę aby w czasie swej choroby trafiali na takich fachowców

Doktor lekceważy sobie troszke leczenie więcej żartuje zamiast dobrze leczyć ale najlepjej niech żartuje tak jak teraz i niech zacznie dobrze leczyć a tak ogólnie to fajny doktor:)

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!