lek. dent. Jerzy Berezowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

uwaga ! uszkadza inne zeby zeby miec dalszego klijenta !!!!!!!!

uwaga ! uszkadza inne zeby zeby miec dalszego klijenta !!!!!!!!

Wyrywał mi dwie 8, lekarz bardzo miły, obsługa fachowa, bezbolesna, szybka, wszystko zagoiło się bez problemów. Polecam każdemu:)

polecam,bezbolesnie,kompleksowo,wreszcie mam piekny usmiech!

polecam,bezbolesnie,kompleksowo,wreszcie mam piekny usmiech!

Świetny specjalista. Szybko i dobrze wykonane zabiegi. Od lat chodze do niego i nigdy nie miałam żadnych problemów. Speca od rwania ósemek nie ma lepszego niż Berezowski. A plomby trzymają mi się od kilkunastu lat. Godny polecenia :)

Jestem bardzo zadowolony z poziomu świadczonych usług stomatologicznych.

Jestem bardzo zadowolony z poziomu świadczonych usług stomatologicznych.

Witam, ja osobiście bardzo polecam. Bardzo boję się wizyt u dentysty, a ten lekarz swoim miłym podejściem do pacjenta sprawił, że leczenie moich zębów było czystą przyjemnością! Szybciutko, fachowo i absolutnie bezboleśnie! Gorącą polecam, nawet tym bojących się dentysty! ;)

Gorącą polecam, nawet tym bojących się dentysty! ;)

z daleka od tej przychodni,usunał zeba po 40 min.myslałam ze głowe mi urwie cos strasznego,nie zszył rozszarpane dziasło strasznie zle sie goiło nie dał zadnego antybiotyku nie zalecił zeby wogole to czyms plukac aby sie goiło,jak by tego było mało zostawił resztki w dziasle a pani ktora zapisuje na nast,wizyte zapisala do jego syna juz z innym zebem,ale na nastepnych wizytach zauwaz,ze cos tam jest poprosilam zeby zobaczył okazało sie ze jakis wyrostek czyli resztka,usunał,za 3tyg,czuje znowu to samo tylko w innym miejscu przychodze pokazuje mowi zeby zdiecie zrobic a za chwile ze on to sprobuje usunac i niezdarnie zabrał sie do pracy,w efekcie ja juz odpływałam bo czulam ze nie moze tego nawet złapac w koncu wymyslił a jeszcze dodam ze nawet zadnej asystentki tam nie było, był sam jeszcze sie nie spotkalam zeby dentysta sam obslugiwal wszystko i jeszcze pare rzeczy ktore nie zdazaja sie w normalnym powaznym gabinecie ale braknie miejsca na opis,acha i wymyslil ze wiertłem mi to usunie w efekcie wiertlem podciał gore a doł jak był tak jest,a czare goryczy przelał fakt ze na koncu wypadlo mu wiertło z reki w ostatniej chwili złapał,ja juz nie mam sily bo dalej bede gdzies musiala to usunac ,czwarty raz.A na koniec mi jeszcze powiedzial ze on mi robi przysługe ze mi to usuwa ,jego ojciec resztki zostawiła a on biedny nieudolnie sie za to probował zabrac ,niestety moje dziasło po tych zabiegach jest w strasznym stanie.Jeszcze spotkalo mnie tam pare nie milych sytuacji,miedzy innymi bylam umowiona na dana godz.przychodze furtaka zamknieta po 5 razach kiedy dzwonilam na domofon wyskakuje kobieta i krzyczac i tak jakby z pretensja pyta czego chce,ja szok i mowie ze na wizyte jestem umowiona a ona to czemu nie wchodze mowie ze bramka zamknieta ,a ona taka wsciekla na mnie tak jak bym jej cos zrobila w koncu ja otworzyla wchodze oczywiscie nikogo nie ma ,zachwile wyskakuje za dzwi Ona,i dalej takim wscieklym glosem pyta do kogo mowie ze do syna pana dr,Berezowskiego,w koncu on przyszedl i powiedzial ze myslał ze nie przyjde?Czulam sie tam jak w jakims dziwnym miejscu,zastanawiałam sie co ja tam robie ,i załuje moglam wyjsc ,nie zepsuł by mi tego i tak juz zdewastowanego dziasła.Pisze i trace czas na komputerze ,zeby ostrzec innych ,ja juz czasu nie cofne ,a bardzo bym chciala.

Ten lekarz jest niesamowicie uprzejmy, kompetentny i całkowicie godny zaufania. Jest zawsze uśmiechnięty, radosny, że aż miło iść na borowanie zębów... ;)

Byłam u niego na usunięciu ósemki. Nie dostałam żadnego antybiotyku (jak się później dowiedziałam -powinnam) oraz L4. Jestem cała napuchnięta. Po czasie dowiedziałam się, że wielu rzeczy nie powinnam jeść o czym lekarz nie wspomniał

Kontaktów, było już kilka i do tej pory zadnych zastrzezen. Na pewno godny polecenia w zakresie protetyki i chirurgii.