lekarz Jerzy Dłuski

2,6
1,7
2,5
1,9

Po pierwszej wizycie wydawał mi się sympatycznym człowiekiem, małomównym ale rzeczowo odpowiadającym na zadane pytania. Dziś wiem ze za mało pytałam ale to On jest lekarzem i powinien mówić miwięcej o moim stanie. Dla osób, które szukają porady jest ok ale do prowadzenia ciaży po wcześniejszych poronieniach zdecydowanie NIE !

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!! Moja Małżonka po wizycie u dokotra ma do dziś uraz do ginekologa.. szkoda gadać.. NIE POLECAM!!! facet nie wie co to dyskrecja, tajemnica lekarska i bycie delikatnym!! PROSTAK JAKICH MAŁO.. osobiście to nawet worka 5 KG z ziemniakami bym mu nie powierzył w jego paskudne łapska!!

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!