lek. med. Jerzy Foremny

Właśnie odbyłem wizytę u Pana Doktora. Spotkałem miłego , uśmiechniętegi i życzliwie nastawionego do pacjenta doświadczonego lekarza.Jestem osobą o bardzo wielu trudnych schorzenia - w tym kardiologicznych. Lekarz potraktował mnie jak chorego człowieka , który ma nie tylko problem z sercem ale kompleksowo.Cierpliwy , empatyczny , wykonał badania na sercu mimo ,że przynosłem wyniki. Wszystko to w podstawowej opłacie za wizytę- żadnej dodatkowej opłaty za echo, ekg ,ukg. W innych gabinetach trzeba za każde takie badanie płacić. Mimo, że już dawno minął czas przyjęć Pana Doktora - nikt mnie nie ponaglał, nie wykazał pośpiechu.Wyszedłem z tego gabinetu wzmocniony psychicznie i z diagnozą.
Dziękuję i cieszę się , że trafiłem na tak wspaniałego Człowieka- Lekarza.Powyżej pisane oceny negatywne mogą świadczyć jedynie o istnieniu zawistników i tym ,że piszący nigdy u tego lekarza nie byli. Dziękuję Panie Doktorze.

Wysoki profesjonalizm, emanujące doświadczenie, szacunek wobec problemu a nie gderanie o tym, jak można pocieszyć, popłakać, poużalać się. To jest działanie, które powinno wyróżniać lekarza od bab w kolejce. Na tym polega wysoka klasa tego człowieka - kardiologa!

Jestem zszokowana opiniami negatywnymi...Leczę się w Zabrzu u pana dr już drugi rok i mam same pozytywne odczucia. Korzystam z państwowej przychodni więc nie trzeba chodzić prywatnie by pan dr był miły...miał czas dla pacjenta bo każdy w jego gabinecie spędza więcej ok 20 min... Fachowo tłumaczy wszystko i szuka rozwiązania problemu. Moja wizyta miała miejsce w tym tygodniu i byłam przyjęta jako ostatnia pacjentka i nie widziałam by ktoś z gabinetu wyszedł z kwaśną miną... Każdy mimo długiego czekania był zadowolony z kompetencji i fachowości lekarza... Lekarz mimo zmęczenia poświęcił mi tyle samo czasu co innym pacjentom mimo, że zamykałam kolejkę... i mimo, że za 50 minut zaczynał dyżur w szpitalu...więc to już swiadczy o tym, że traktuje poważnie każdy przypadek. POLECAM!

Po operacji byłem pod '' OPIEKĄ '' DOKTORA.Niewątpliwie posiada odpowiednie wykształcenie,które uprawnia Pana doktora do wykonywania swojego zawodu,pytanie czy rzeczywiście powinien go wykonywać zero etyki, gbur,zarozumialec, nie szanujący uczuć chorego.Dziwią mnie bardzo te 2 czy 3 opinie pozytywne,być może w gabinecie prywatnym jest człowiekiem.

Mama była operowania w Zabrzu, nastąpiły komplikacje w czasie operacji, czekaliśmy na informacje, kiedy wreszcie lekarz znalazł chwile dla mnie potraktował mnie jak gowńiarza, który zawraca mu głowę... Na pytanie co sie dzieje z mama, dlaczego jej serce nie podejmuje pracy? Jakie są rokowania i dalsze działania? Doktor powiedział: to nasza sprawa, po nalegańiach stwierdził: po co to pani wiedzieć! Mówił w sposób chamski, arogancki, był bardzo zniecierpliwiony moimi pytaniami, a łzy go tylko bardziej poirytowaly... Po powołaniu sie na prawo do informacji zniecierpliwiony wykrzyczal na cała sale: pewnie zrobimy jeszcze jedna operacje, to pani chciała wiedzieć? I odszedł... Życzę z całego serca panu doktorowi, by kiedyś poznał osoby, które go potraktuje tak jak on traktuje pacjentów i ich rodziny.... Zdanie wielu pacjentów, mam nadzieje, ze ktoś z dyrekcji szpitala wreszcie pana doktora ustawi, po szpitalu z sercem nie spodziewaliśmy sie lekarza bez serca....

Arogancki, zarozumiały, wyminął się z powołaniem lub zapomniał o przysiędze Hipokratesa, nie polecam wręcz odradzam, omijajcie tego pana szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doskonały lekarz, bardzo serdeczny, życzliwy, wykazuje ogromną troske o pacjentów. Jest bardzo lubiany wśród pacjentów. To lekarz z prawdziwego powołania. Każdemu życzę aby znalazł się pod jego opieką.

To lekarz z prawdziwego powołania.
Każdemu życzę aby znalazł się pod jego opieką.

Polecam wszystkim tego lekarza. Doktor J. Foremny był moim lekarzem prowadzącym podczas pobytu w SCCS w Zabrzu. Był bardzo uprzejmy, miły, kompetentny, poświęcał odpowiednio dużo czasu pacjentom.W prosty sposób prowadził rozmowy z pacjentami. Jeszcze raz gorąco polecam tego lekarza.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.Byłam operowana w ubiegłym roku w Zabrzu i J.Foremny był lekarzem pod którego podlegałam. Był strasznie nieuprzejmy, wymądrzał się, okropnie potraktował mojego męża wręcz poniżająco, odpowiedzi udzielał zdawkowo i to fachowymi określeniami na których rzecz jasna szary człowiek się nie zna, ponadto źle traktował innych pacjentów również "z góry". Zaznaczam,że to nie tylko moje odczucia, nawet pielęgniarki go nie znoszą. Na szczęście to nie on mnie operował. Całemu pozostałemu personelowi SCCS dziękuję i innym polecam.

Polecam wszystkim wizytę u tego lekarza.Prócz ogromnej wiedzy miły łagodny głos , sposób prowadzenia rozmowy z pacjentem sprawia , że wychodząc z gabinetu ma się wrażenie, że jest się dużo zdrowszym.