dr n. med. Jerzy Hakałodr n. med. Jerzy Hakało - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jerzy Hakało

2,1
2,1

Dlaczego najniższa opinia to 1? W przypadku tego lekarza, powinna być 0! Wyłudzacz pieniędzy i nic więcej!

Pan doktor hakalo o maly wlos nie zmarnowal mi syna.Na skierowaniu napisane wada postawy a pan doktor bada dziecku stopy,kaze robic rtg i stwierdza plaskostopie kaze nosic przez rok wkladki ortop.Na szczescie znalazlam sie u lekarza ktorego dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu i owszem mamy plaskostopie ale wystarcza tylko papcile ort.noszone w przedszkolu a pozatym lekarz medycyny rehabilitacyjnej stwierdzil krecz szyji i zalecil rehabilitacje.Sama tez bylam pacjetka doktora i dla niego na pierwszym miejscu sa punkty nfz i kasa za prywatne zabiegi.Stanowczo nie polecam leczenia u pana.

Jestem po 3 wizycie u tego Pana. Zaluje, ze to na niego zmarnowalam swoje skierowanie i musialam odbyc te wszystkie wizyty u niego. Doktor jest wyniosly, nieuprzejmy i ma gleboko w powazaniu pacjenta- dla niego licza sie tylko punkty z NFZ. Nie tlumaczy choroby a zapytany o szczegoly swojej diagnozy i wytlumaczenie na czym polega schorzenie staje sie opryskliwy i probuje ponizac osobe ktora smiala go o cos zapytac. Czas poswiecony na pacjenta z zegarkiem w reku nie przekracza 5min. Stanowczo odradzam.

Stanowczo odradzam.

Pan Hakało skandalicznie hamski, niemiły, pracuje za KARĘ. Takie podejście miał do mojej 30 letniej upośledzonej, niepełnosprawnej córki.

naprawdę polecam pana dr. Hakało miły kontakt i naprawił mi obojczyk co inny ortopeda nie odpowiednio poskładał

Pan doktor byl nieprzyjemny, obrazal mnie, na dodatek wizyta trwala skandalicznie krotko. NIE POLECAM.

bardzo dobry lekarz i człowiek. Moja żona cierpiała na bóle stóp. Pan dr doskonale zdiagnozował dolegliwości i ulżył w cierpieniu. Pozdrawiam, Marek

Złamałem kręgosłup, a ten lekarz postawił mnie na nogi i teraz chodzę

Złamałem kręgosłup, a ten lekarz postawił mnie na nogi i teraz chodzę