lek. med. Jerzy Jarzyński

Neurolog dziecięcy

Polecam pana doktora, wysłucha,poświęci odpowiednią ilość czasu na badanie, wszystko wytłumaczy. Bardzo miły, uprzejmy.

Dobry lekarz. Leczył u mnie migreny przez kilka lat. Wizyty byly w ramach NFZ. Zawsze dokładnie badał, m.in. równowagę, koordynację ruchów czy dno oka. Wykonał EEG a nawet profilaktycznie wysłał na wizytę do psychologa. Świetnie dobrał leki, napady migrenowe zmniejszył do minimum. Naprawdę polecam.

bardzo kompetentny lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam

bardzo kompetentny lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam

Pan dr kompetentny, bardzo uważnie wysłuchał moich informacji na temat dziecka,poświęcił dużo czasu na badanie. Bardzo miły, uprzejmy. Zawsze oddzwonił kiedy obiecał, że to zrobi. Pozostawił wrażenie, że zależy mu bardzo na właściwej diagnozie i zajęciu się leczeniem dziecka gdyby okazało się, że jest taka potrzeba.

Naprawde miły sympatyczny lekarz znakomite podejście do dziecka badanie odbywa się w formie zabawy poprzez co zachęca dziecko do współpracy.Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały kompetentny wzbudza zaufanie dzieci .Jezeli macie państwo problemy z dziećmi a lekarz rodzinny odsyła do neurologa to ja bym poleciła pana dr. Jerzego Jarzyńskiego