Lekarz bardzo miły, robi wszystkie badania bez prośby pacjenta (wychodzi z inicjatywą), przepisuje tanie leki.

Bardzo sympatyczny lekarz, który wzbudza zaufanie pacjenta, zdecydowanie polecam wszystkim paniom. Wizyty są przyjemne, więc nie ma się czego obawiać.

wzorowa wizyta!! Polecam każdej kobiecie, bardzo miły, :)

wzorowa wizyta!! Polecam każdej kobiecie, bardzo miły, :)

Na wizytę do Doktora dostałam się w następnym tyg, wizyta po południu więc jak dla mnie idealnie! Miałam zrobione Usg na miejscu cytologie pobrana i jeszcze zbadał mi piersi, czego dawno nie spotkałam. wszystko mi wytłumaczył, na usg pokazał dokładnie co się dzieje. Po receptę nie muszę iść do niego tylko mogę zgłosić się do rejestracji zostawić karteczkę. Wygodnie! Polecam serdecznie tego lekarza dla wszystkich Pań