dr n. med. Jerzy Keppel

nieżyczliwy,arogacki,wypalony zawodowo i tyle,nie polecam

nieżyczliwy,arogacki,wypalony zawodowo i tyle,nie polecam

Witam!ja osobiście polecam pana doktora,gdyż dzięki niemu mam pięknego zdrowego synka.Wcześniej chodziłam do ginekologa do Jawora i dostałam tabletki Izoptin i jakieś tam jeszcze.Po tych tabletkach miałam straszne telepawki.Po namowie innych zmieniłam lekarza i przeniosłam się do dr Keppela,natychmiast kazał odstawić tabletki,gdy mnie zbadał powiedział że wszystko jest w porządku, a tamta pani dr chciała mi zakładać krążek bo powiedziała że mam zagrożoną ciążę.Dzięki panu doktorowi donosiłam ciążę do samego końca bez żadnych problemów.Dr ma świetną pamięć-nie było go akurat na dyżurze kiedy rodziłam ale na drugi dzień idąc korytarzem z daleka mnie poznał,wyciągnął do mnie rękę i złożył mi gratulacje,także nie żałuje że poszłam do tego lekarza,polecam go bardzo gorąco,Martyna Gajos.

wzbudza zaufanie,jest b.dobrym operatorem i człowiekiem

wzbudza zaufanie,jest b.dobrym operatorem i człowiekiem

Bardzo mądry lekarz. Mam do niego zaufanie i wiem, że zawsze mi pomoże. Jest miły, to że czasem zażartuje wskazuje tylko na to, że to normalny człowiek.

Nie polecam, bardzo mnie zawiódł. Poświęca mało czasu! Zbywa pacjentów. Jest przepracowany.

lekarz z powołania odbierał poród mojego synka dzięki niemu mój syn ma już 10 lat

polecam! Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, często pacjentka po pierwszej wizycie jest zrażona, ale człowieka trzeba poznać, by oceniać!

Mam duże doswiadczenie z lekarzami i cieszę się,ze 16 lat temu spotkałam dr Keppela. Dziękuję Doktorze za to ,że wiem jak to jest być mamą, gdzie inni rozkładali ręce( zagraniczni lekarze też), za słowa otuchy, zrozumienia i opiekę. Z pozdrowieniami Izabela Góral

..a ja bardzo długo jestem pacjetką Dr około 23 lat ,dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synów i kiedy jego koledzy po fachu nie dawali mi szansy na donoszenie ciąży tylko Pan Doktor potrafił mnie podnieśc na tyle że uwierzyłam i chciałam walczyć o te obie ciąże,poza tym jest wspaniałym miłym ciepłym wesołym człowiekiem ,i fachowcem ponad wszelką wątpliwośc ,opóżnienia to normalne i każda jego pacjentka o tym wie ,ponieważ nie możńa przyjmować kobiety w 5 minut ,to nie ludzkie ,same wiecie ile mamy na głowie ,jakie dolegliwości to chyba dobrze że poświęca nam dużó czasu i diagnozuje myśłę dzieki temu właściwie ,jestem jak najbardziej zauroczona i nieustannie oddana właśnie temu Lekarzowi ,każdą przyjaciółkę z problemami kieruję tylko do niego ,a wspomnę o innym lekarzu który 42 letniej kobiecie rzekł żeby dała sobie spokój bo jest za stara na dzieci ,nie muszę wam opisywac jej rozpaczy????????no więc Pan doktor wyleczył ją w czasie jednej wizyty z kompelsów i stwierdził że urodzi i ma być dumna a nie załamana .czy muszę coś jeszcze dodawać poza tym że dziecko jest piękne zdrowe i cudownie się chowa:)pozdrawiam Doktorze a wszystkim kobietom którym zależy na sobie i swoim zdrowiu polecam gorąco Doktora Keppela...

Główny mój zarzut to to, że poświeca pacjentkom bardzo mało czasu, nie tłumaczy i nie wyjaśnia wątpliwości (tylko po dopytywaniach). Ponadto ma dla mnie niezrozumiały cennik (pierwsza wizyta: badanie, cytologia, usg)=90 zł, kolejna (tylko usg)=150 zł. Poza tym cena jest chyba tajemnicą, bo nie można się o nią dowiedzieć telefonicznie przed wizytą. Dr Keppel jest miłym człowiekiem i sympatycznym, ale mam zastrzeżenia co do jego podejscia do pacjentów. Być moze ma bardzo dobrą wiedzę fachową, ale nie daje tego odczuć podczas kontaktu z pacjentem.